Politická kariéra Matoviča postavená na tancovaní so smrťou

Oveľa viac ako vyzývanie na boj proti korupcii miloval Igor Matovič ako opozičný politik svoje marketingové hry so smrťou! Kým triezvo uvažujúci človek, ktorý má aspoň štipku súcitu s pozostalými a prirodzený strach, či rešpekt pred smrťou, tak Matovič chvíle, keď bolo možné zatancovať si na hrobe, alebo len tak zneužiť smrť na politické vzplanutie, jednoducho miloval. Ak Matovič v pozícií premiéra na sebe niečo nezmenil, tak je to práve vzťah k smrti, s ktorou aj naďalej veľmi rád laškuje, akoby to bola jeho milovaná zakázaná láska…

Azda už ani netreba veľmi rozpisovať tancovanie na hroboch opatrovateliek, ktoré neprežili tragickú nehodu pri návrate z Rakúska a nehoda Matovičovi nedala spávať do chvíle, kým ju zneužil v parlamente na “dôkaz” toho, že vtedajšia vláda má na “rukách krv”. Samozrejme, že pri spomienkach na Matovičov ľúbostný život so smrťou sa vynorí aj nechutný status venovaný nebohému Pavlovi Paškovi, v ktorom namiesto sústrasti vyjadril potešenie, že “mafia prišla o chápadlo” a “Boží súd ho neminul”.

Samotnú kategóriu Matovičovho súznenia so smrťou tvorí vražda novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej, ktorú neváhal ako opozičný politik zneužiť a označil ju za dosiahnutý “míľnik”, ktorý Slovensko dosiahlo. Matovičov tanec na hroboch dvoch mladých ľudí neprestáva ani tri roky po ich vražde!

Namiesto kondolencie bezbrehý útok!

Dnes už z kresla premiéra Matovič v mene Kuciaka kritizuje novinárov, ktorí vraj nepríčetne a bez dôkazov útočia na jeho osobu a jeho vládu a svoju úvahu zakončí nepremyslene prianím novinárom: “Prajem Vám preto, slovenskí novinári, aby ste sa Jánmi Kuciakmi stali.”  V návale zlosti a tancovania na hroboch si tento idiot, ani neuvedomil, že toto prianie je ďalším nechutným dvojzmyslom z jeho strany… Samozrejme, večer na dobrú noc nezabudol na list “do nebíčka” so slovami, ktoré síce chcel povedať “Jankovi”, ale keďže nestihol, tak ich v čase chaosu pandémie venoval verejnosti, aby zabudla na jeho neschopnosť a pripomenul jej “míľnik, ktorý Slovensko dosiahlo zavraždením dvoch mladých ľudí”!

Iba chrapúň akým je Matovič dokáže z pozície premiéra napísať namiesto kondolencie zosnulému poslancovi výčitku jeho kolegom, že pred tromi mesiacmi boli na námestiach s tisíckami ľudí bez rúšok! Kým celé politické spektrum vyjadrilo sústrasť pozostalej rodine Ľubomíra Petráka a vyzdvihovalo jeho odborné kvality, schopnosti diskutovať, či jeho rovnosť, tak Matovič z pozície premiéra sa zmohol na bezbrehý politický útok na politického súpera!

Už je to vyše roka, čo pred Úradom vlády pálil Matovič 5 tisíc sviec za odvrátiteľné úmrtia a dnes by pokojne ako premiér mohol páliť takmer 7 tisíc sviec za zomrelých, ktoré zomreli neschopnosťou jeho vlády! Samozrejme, môže za to Richard Sulík, Veronika Remišová a ľudia účastní na protestoch 17. novembra, môžu za to v podstate všetci len Matovič nie, ktorý si politický marketing vždy veľmi rád okorení źatancovaním so smrťou!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies