Prečo mafián chodí do Dubaja a zaslúžilý bojovník s mafiou umrel za záhadných okolností v cele?

Kajúcnik Makó sa vrátil z Dubaja súkromným lietadlom na výsluch

Áno čítate dobre, človek, o ktorom sa hovorí, že bol zo všetkých skorumpovaných funkcionárov polície ten najhorší, chodí do Dubaja súkromným lietadlom v čase, kedy my sedíme doma a živoríme.

Človek, ktorý bol preukázateľne súčasťou organizovanej zločineckej skupiny zvanej „Takáčovci“ a okrem kolosálnej korupčnej kauzy čelí obvineniam z vydierania, únosu a iných nechutností. A toto všetko sa dozvedáme mesiac a pol po smrti Generála Lučanského, ktorý bojoval s takými, ako sú „Takáčovci“ a ktorý bol vo väzení na základe výpovede podobného kajúcnika. Böhm sa dokonca pár dní dozadu zastrelil doma zbraňami, ktoré mu zabudli príslušníci polície zaistiť.

Tak aký bol rozdiel medzi Ľudovítom Makóom a Milanom Lučanským?

Prečo mafián chodí do Dubaja a zaslúžilý bojovník s mafiou umrel za záhadných okolností v cele?

Rozdiel je v tom, že Makó udal všetkých, čo mohol, kým Lučanský neudal nikoho, a preto ho nechali za mrežami, nech si to „premyslí“. Na tomto prípade je evidentné, že NAKA dnes nekoná na princípe „padni komu padni“, ale na princípe politickej objednávky. Lučanský mal „spievať“ na Fica, Kaliňáka a možno aj na Pellegriniho, a preto sedel vo väzení, Makó „zaspieval“ a teraz si lieta do Dubaja. Böhm „zaspieval“ tiež a „zabil“ sa doma vlastnou zbraňou.

Nie týmto sa nikoho nezastávam, bolo by naivné tváriť sa, že nevidím, aký je Fico čoraz viac nervóznejší. Avšak pred spravodlivosťou by sme si mali byť všetci rovní. A keď má fungovať „účel svätí prostriedky“ zosobnený v štatúte kajúcnika, tak nech títo kajúcnici aspoň nelietajú na súkromných lietadlách do Dubaja. Okrem toho, že sa doslova jedná o znásilnenie slova „spravodlivosť“. Takýmito činmi tiež matovičova vláda len ukazuje, že jej nejde o očistu Slovenska, ale len o odstránenie konkurenčných oligarchov a politikov.

A nič jej pri tom nie je sväté.

 

 

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies