Prezidentka podporila vyšetrovateľov NAKA, obvinených zo závažnej trestnej činnosti

Prezidentka sa postavila na stranu obvinených  “ČURILLOVCOV”, ktorí stoja za kriminalizáciou opozície 

Prezidentka Čaputová v rozpore s ústavou podporila štyroch známych vyšetrovateľov NAKA, ktorí sú obvinení zo závažnej trestnej činnosti. Títo stoja za kriminalizáciou opozície a ľudí, ktorí sú s opozíciou spájaní. Boli dokonca vzatí do väzby, no z Krajského súdu prišlo rozhodnutie o ich prepustení.

„Prezidentka sa postavila za štyroch vyšetrovateľov, hoci voči nim sú priame dôkazy, ako zneužívali svoje právomoci, vymýšľali si trestnú činnosť iných policajtov a páchali iné zločiny. Sú tu legálne odposluchy, sú tu výpovede agenta. Ak porovnáme dôkaznú situáciu v tomto prípade s dôkaznou situáciou, kde ľudia sedia vo väzbe, tak môžem povedať, že by mali byť okamžite prepustení na slobodu, pretože proti nim nie sú žiadne dôkazy,“ povedal predseda SMERu – SD Robert Fico.

Tiež tvrdí, že prezidentka to urobila z pokynu jej nadriadených. „Viete ten Sorosov svet politikov, cudzích záujmov, médií a mimovládnych organizácií naordinoval Slovensku už dvoch prezidentov.

Dve úplne neznáme osoby, pána Kisku a pani Čaputovú. Kiska rovno chodil do New Yorku do kancelárie Sorosa, aby si preberal pokyny, čo má na Slovensku robiť.

V prípade pani Čaputovej je zrejmé, že ju veľmi často navštevuje veľvyslankyňa Spojených štátov v Bratislave a tá jej dáva pokyny.

Úlohou pani Čaputovej je za každú cenu držať túto vládu pri moci, lebo táto vláda vyhovuje cudzím záujmom.“
Prezidentka Čaputová totiž zmarila referendum, podpisuje všetky zákony, ktoré prichádzajú na stôl, presadzuje liberálne hodnoty, je za migrantov, prevzala záštitu za homosexuálov, odpustila výrobcovi narkotík osem rokov z desaťročného odňatia slobody. „Tak sa potom nečudujme, že chráni aj vyšetrovateľov NAKA, hoci sú obvinení zo závažnej trestnej činnosti, lebo títo vyšetrovatelia majú likvidovať opozíciu a udržať vládu pri mocii,“ uzavrel R. Fico.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies