Protest pred parlamentom – mediálna verzia a realita

Mediálna verzia:

Desiatka násilníkov zranila policajtku, sú agresívni a hucká ich Blaha s Kotlebom.

Realita:

Ráno som došiel do roboty a videl som pred parlamentom stovky ľudí. Prišli sami, spontánne, ide o občiansky protest.

Keďže na rozdiel od vládnych poslancov nie som potkan, aby som sa pred ľuďmi skrýval dakde v útrobách parlamentu, úplne v pohode som išiel do parlamentu hlavným vchodom. Popri mase protestujúcich.

Na obrázku môže byť 3 ľudia a stojaci ľudia

Rozprával som sa s ľuďmi, podával si ruky. Ako som tak išiel, pri vchode stál s hlúčikom ľudí poslanec Marian Kotleba.

Niečo na mňa volal. Tak som k nemu podišiel a chytil ho za plece, že čo sa pýta, lebo som ho nepočul, bol tam veľký hluk. Vid fotka dole.

Pýtal sa, či budeme v Smere hlasovať proti zákonu o zákaze vstupu do reštaurácii pre neočkovaných alebo sa zdržíme.

Odpovedám, že samozrejme, že budeme proti. A že to aj dáme na ústavný súd. Ľudí okolo som ubezpečil, že budeme za nich v parlamente bojovať, ako vieme.

A potom som išiel na poradu klubu SMER-SD.

V ľuďoch bolo kopu emócií, atmosféra bola vybičovaná a za toto všetko môže vláda, ktorá sa voči občanom správa ako tyran – ak s nimi nesúhlasíš, si pre nich dobytok.

Zobrali ľuďom referendum, zobrali im práva a čudujú sa, že ľudia išli do ulíc.

Tí ľudia tam pred parlamentom majú jednoznačne pravdu – očkovací fašizmus na Slovensku jednoducho nemôžeme dovoliť. V tom sme plne s nimi.

Po porade klubu som medzi ľudí prišiel ešte raz, aby som prečítal stanovisko SMER-u, ktorý je tvrdo proti diskriminácii.

Zopakoval som, že budeme hlasovať PROTI a obrátime sa na ústavný súd. A pozval som ľudí na celonárodný protest, ktorý organizujeme. V mene Roberta Fica a celej našej strany.

Nevidel som nijaké násilie a ľudia síce kričali, ale určite neboli agresívni. Toľko som videl ja.

Bola ich tam masa, určite to neboli desiatky, ale prinajmenšom stovky, ak nie tisíce.

Ak sa zranila policajtka, je mi to ľúto. Ale určite nemožno pripisovať kolektívnu vinu všetkým ľuďom, ktorí využívajú svoje ústavné právo na protest.

Ten, kto bol násilný, má byť potrestaný. A v prvom rade by mala niesť zodpovednosť vláda, ktorá rozoštváva Slovensko a siaha po represii.

Ťažkoodenci proti ľuďom – uf, toto je ťažko cez čiaru! Toto je Mikulec – gestapák na pohľadanie!

Ale médiá to samozrejme celé prekrútia.

Možno sa dočkáme interpretácie, že za zranenie policajtky môžu úplne všetci nezaočkovaní na Slovensku a preventívne nás všetkých niekoľko miliónov strčia do koncentračného tábora. Kto vie.

 

Na obrázku môže byť 5 ľudí, brada, stojaci ľudia a interiér

Liberálna tlač bude hovoriť o tom, že „agresívny komunista“ Blaha sa spolčil s „agresívnym fašistom“ Kotlebom, pretože sa im podarilo urobiť fotku z nášho asi 10-sekundového rozhovoru, ktorý je úplne jasný dôkaz celosvetového sprisahania.

A skutoční fašisti, ktorí chcú ľuďom brať ich ústavné práva, budú vykresľovaní ako rytieri vedy a pokroku, ktorí nám prinášajú tú slávnu slobodu a demokraciu.

Už sa neviem dočkať na večerné správy. A po zmanipulovanej reportáži vám pustia reklamu na Pfizer, že vakcína je úsmev a bude. Žijeme Orwellov román 1984.

Tak len aby ste vedeli, ako to prebiehalo v skutočnosti.

Ľudia, ktorí sa búria proti vláde, nie sú násilní, ani extrémni, ani fašistickí, ani komunistickí – sú to dobrí a čestní ľudia, ktorí bojujú za slobodu a na to majú plné právo.

Stojím za nimi a vždy za nimi stáť budem.

V parlamente bojujeme, ako vieme. A nenecháme sa odradiť

Pred parlamentom protestuje dav ľudí, policajti použili proti demonštrujúcim aj slzný plyn

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies