Provinčný mafián Boris Kollár a militantná filmuška Remišová

Dvojpercentná Remišová každú nedeľu trávi v telke, aby ukázala celému Slovensku, že v okolitých galaxiách neexistuje jednoduchšia forma existencie.

Dlho bola favoritom meňavka, ale po ostatných výkonoch Veroniky s hanbou ušla z bojového poľa – na Vasilisu sa nikto nechytá. She is the champion, no time for losers.

Dnes tuná šampiónka zadrela napríklad takéto o ukrajinskej suverenite – „ukrajinský ľud sa môže rozhodnúť o členstve v NATO a NATO musí túto požiadavku prijať“.

Čiže ak NATO neprijme Ukrajinu, lebo z toho hrozí vojna s Ruskom, tak tým porušuje ukrajinskú suverenitu. A keď do Bezpečnostnej rady OSN neprijmeme Zimbabwe, tak sme zničili ich zvrchovanosť. 9 z 10 meňaviek práve puklo od smiechu.

A najlepšie bolo, ako sa v prítomnosti ekonóma Laca Kamenického Remišová zachichúňala, že „vy a čísla“. To povie baba, ktorá dodnes netuší, aké je na Slovensku DPH. Rozkošné.

Pamätáte si scénu z Marečku podejte mi pero, ako učiteľ na hodine matematiky vysvetľuje žiakovi, že nemôže len tak nakresliť uhol?

A potom sa prihlási pribrzdený Plha a spýta sa presne na to, čo učiteľ pred troma sekundami vysvetlil. Československo išlo od smiechu do kolien.

Veronika to dnes dala na Plhu. Dva dni dozadu v RTVS jasne vysvetlili, že môj výrok z roku 2019 bol liberálnymi médiami vytrhnutý z kontextu a išlo o čistý hoax, pretože Ľuboš Blaha vždy bojoval proti americkej dohode.

Ale tuná Lady Plha sa prihlási a ten istý výrok zopakuje – a ešte sa zatvári, že aká intergalaktická múdrosť z nej vychádza. A Slovensko krúti hlavou, ako môže existovať niečo také – jednoduché.

To isté Boris Kollár na TA3. Z tých jeho hysterických záchvatov za celú reláciu nevyšlo nič iné, len „lebofico“ a „lebosmer“. Ohľadom obrannej dohody s USA furt vykrikujú, že vraj chcú robiť len to, čo Smer v 2019.

Nech sa páči, prosím, urobte to isté ako my. Odmietnite tú dohodu a my budeme spokojní. Aký problém? Stačí tak málo – nepodpísať. Nespáchať vlastizradu. Odkázať Američanom – ďakujeme, neprosíme.

Je choré, že Kollár kope do ľudí, ktorí protestujú proti americkej okupácii. Kollár tam vrieskal, vraj nemali rúška. Matovič chodí na tlačovky bez rúšok, ale najväčší problém Slovenska sú podľa Kollára Slováci.

Je to rozhodne fascinujúce, keď provinčný mafián, čo počas lockdownu vozil milenky do lekárne, obviňuje protestujúcich Slovákov, že nemajú úctu k zákonom, lebo vonku nemajú handru.

A viete, ako idú riešiť zdražovanie? Nijako. Kollár to povedal jasne – jeho poslanec Karahuta to „citlivo vníma“. Výborne. Po Čaputovej už „citlivo vníma“ aj Sme rodina. Sú to rovnakí pokrytci ako ona.

Mimochodom, viete, kto je dnes najväčší vojnový štváč na Slovensku? Ak tipujete Naďa či Korčoka, mýlite sa. Najviac dnes propaguje NATO a vojakov na našom území tuná mafiánko Boris.

Pred voľbami kričal, aké treba mať dobré vzťahy s Ruskom a dnes podporuje agresívnu politiku NATO voči nášmu bratskému ruskému národu. Dejiny zrady. Brutus, Judáš a Boris. Sme rodina by sa mala premenovať na Sme farizeji.

Míli Boris a Veronika,

mám pre vás také malé odporúčanie. V dobrom. Robte to, čo viete. Veronika je odborníčka na Filmárika a Filmušku, Boris skvele štartuje autá mafiánom.

Vráťte sa k svojim pôvodným povolaniam a prosím, prestaňte už trápiť Slovensko svojou nekonečnou hlúposťou. Ďakujeme. Už sa fakt nevládzeme smiať..

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies