Rozhodnutie peruánskeho súdu

Odvolací trestný senát súdu rozhodol, že obávaný koronavírus je produktom „kriminálnej svetovej elity“ tvorenej zväčša multimiliardármi, ktorí sa tiež angažujú v agende globálnej depopulácie.

Stalo sa tak v čase, keď sa istí miestni kriminálnici snažili odvolať proti dĺžke preventívnej väzby, no sudcovia Tito Gallego, Luis Legia a Tony Changarei odôvodnili prieťahy konania „nepredvídateľnou povahou pandémie“. No a vo svojom rozhodnutí sudcovia uviedli aj spomínané obvinenia Gatesa, Soroša a Rockefellerovcov.

Pandémia podľa súdu postihla len bežných ľudí, no obžalovaných pôvodcov vírusu, ktorí „boli pri jeho tvorbe a stále tajne pokračujú v riadení pandémie“, nijako nezasiahla.

Faktom je, že Bill Gates nebol nikdy videný nosiť rúško a nie je ani ochotný dať sa zaočkovať vakcínami, na ktorých vývoji sa finančne spolupodielal a ktoré dnes silno pretláča všetkým ostatným.

Súd v odôvodnení svojho rozhodnutia ďalej uvádza:

„Žiadna vláda na svete, jednotlivci, právnické osoby ani obhajoba obžalovaných nemôže tvrdiť, že pre nich bola táto pandémia predvídateľná. Nikto, okrem tvorcov Nového svetového poriadku, akými sú Bill Gates, George Soroš, Rockefellerovci a ďalší.“

Podľa súdu sú títo kriminálnici vinní za „riadenie“ a „pokračovanie v smerovaní“ pandémie priamo k Novému svetovému poriadku.

Je zbožné prianie, aby aj náš systém trestného práva zaujal rovnaký postoj. Potom by sme snáď aj my mohli ukončiť lockdowny, nosenie náhubkov a paranoju, ktorá vymyla mozgy miliónom našich vlastných ľudí.

Alebo ešte lepšie, aj my by sme mohli odsúdiť Gatesa a spol. za ich zločiny proti ľudskosti a spravodlivo ich za ne potrestať.

Mimochodom, spravodlivosti momentálne unikajúci Gates, už plánuje ďalšiu „plandémiu“ a tým, ktorí mu načúvajú, hovorí, že „toto je vojna“.

„Nemôžeme si dovoliť byť nachytaní znova nepripravení,“

Na predídenie strádania, aké zažívame od minulého roka, pandemickú pripravenosť musíme začať brať vážne. Rovnako vážne, ako berieme hrozbu vojny.“ Pri Gatesovi je samozrejme ten problém, že v spomínanej vojne je on tým nepriateľom. Je tým, proti ktorému by sme sa mali všetci spojiť a naložiť s ním podľa zákona k nášmu spoločnému prospechu.

Záver

Bez ohľadu na to, či ste pravičiar, ľavičiar alebo niečo medzi tým, je v záujme celého ľudstva navždy uväzniť Gatesa a jeho spikleneckých spolupáchateľov. Ľudstvo nemá šancu, ak týmto zločincom bude dovolené naďalej zostať na slobode, aby mohli napáchať ešte viac zverstiev.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies