Šaškáreň končí, realita začína . Padla Hegerova vláda

Dnes po rôznych trapných obštrukciach poslancov za Oľano a strhujúcej atomovke  slovenského korunovaného šaša Igora Matoviča došlo k odhaleniu vážnej psyhckej poruchy človeka, ktorý spoločnosť traumatizoval a zosmešňoval. Po poobednajšom návrhu Matoviča že odstúpi ak SAS stiahne návrh na odvolanie vlády a bezpodmienečne podporí návrh rozpúočtu sa stalo niečo neskutočné. Po predbežnej dohode v Sulíkovom byte Matovič išiel podať demisiu k prezidentke..

Konečne

Šašo je však šašo a vždy ním zostane. Po podpise demisie vytrhol z ruky pracvoníka písomnú demisiu s tým, že si to rozmysel.

Takýto človek má riadiť najskorumpovanejšiu politickú hmlu ktorá sa volá Olano. Reakcia bola očakávaná. Richard Sulík demaskoval Matovičovu schizofreniu pred vlastným hlasovaním a Boris Kollár sa ospravedlnil za prenesený význam viny a dal súhlas na hlasovanie podla svedomia a vedomia.

Šeliga pokorený a šokovaný len predniesol návrh na hlasovanie a nemal silu ani predniesť svoje pôvodné presvedčenie..

Hlasovanie bolo struhujúce.

78 poslancov odvolalo vládu  Slovenskej republiky. Po hlasovaní okamžite sa vybrali predseda vlády a predseda parlamentu za prezidentkou Čaputovou a začali riešiť situáciu

Ako Sulík uviedol, nechce skladať vládu, neche ani v nej byť, ale umožní vznik novej vlády.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies