SLOVANIA! PREBUĎME SA!

Dva roky COVIDU nám ukázali v akej mediálnej bubline žijeme. Hľadanie pravdy sa stalo zakázané a mediálnu ochranu ako aj mediálny priestor dostali hlásatelia jednostranného videnia sveta. Dodnes sme sa oficiálne nedozvedeli či je vírus SARS COV-II prírodný alebo umelý, ani kto je vlastne zodpovedný za jeho prenos na ľudí. Živo si pamätáme to „upaľovanie“ odborníkov, ktorí tvrdili, že vírus obsahuje jasné znaky upravovania a toľko „mutácií“ v takej krátkej dobe nie je možné aby príroda sama vyprodukovala. Narýchlo vyrobené vakcíny boli nasilu aplikované ľuďom bez ohľadu na ich vek a zdravotný stav, kedykoľvek a kdekoľvek hoc aj na tržnici. Doteraz nenesú výrobcovia vakcín finančné ani právne záruky za nežiadúce účinky ich „výrobkov“ a bremeno šikovne prehodili na jednotlivé štáty. (Veď zo spoločného krv netečie a globálne firmy sa krásne nabalili). Neviem či existuje na svete ešte profesia, kde človek alebo podnikateľ nenesie zodpovednosť za svoje konanie.

Áno zabudol som, na politikov a novinárov.

Ako blesk z jasného neba COVID zrazu skončil lebo „z ničoho nič“ začala vojna na Ukrajine. Zase sme zahlcovaní „zaručenými“ informáciami.

Nikto nerieši príčiny vzniku tejto vojenskej katastrofy, keďže je to podľa mediálneho mainstreamu strata času a mediálneho priestoru. Pýtam sa ako sa to mohlo stať? Veď od „demokratickej“ revolúcie v roku 2014 nás mala začať Ukrajina dobiehať v kvalite životnej úrovne a štandardov demokracie. Ako je to možné veď im radil aj taký demokratický a ekonomický guru ako je Ivan Mikloš.

Spomeňme si pre koho pracoval, koho záujmy zastával ako bývalý minister financií SR. Bohužiaľ, za osem rokov sa Ukrajina dostala na úroveň stredoafrických štátov nielen z hľadiska ľudských práv, demokracie ale aj miery korupcie a násilia. Neonacistické skupiny AZOV, DONBAS, AJDAR a politické strany Pravý sektor, Sloboda otvorene sa hlásiace k fašizmu, dostali za pomoc pri prevrate („demokraticky nazvanom Majdane“) odmenu v podobe paralelných „štátnych“ silových zložiek na území Ukrajiny. Nekontrolované vyzbrojovanie týchto militantných skupín štátom a samotným západom dávno zbúralo štatút Ukrajiny ako vojensky neutrálneho a bezpečného štátu.

 

Parádny výkon nielen nášho mága ale aj ďalších „poradcov“ dosadených západom. A v takomto rozpoložení nášho susedného štátu sa ponúklo médiami hlavného prúdu geniálne riešenie – vstup Ukrajiny do „obrannej“ aliancie NATO.

Hrdosťou životy nenahradíš…

Zdravý rozum hovorí cui bono? Komu toto prospieva. Dva slovanské národy sa navzájom zabíjajú, ekonomicky trpia takmer všetky štáty EÚ.

Že by to bola zasa len náhoda?

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies