Slovensko dnes potrebuje racionálne argumenty a riešenia. Vláda Igora Matoviča kolabuje

Krátky zostrih zo včerajšej ostrej diskusie na TA3 o celoplošnom testovaní

Poslankyne z OľaNO a SaS prišli do relácie ako na prvomájový sprievod zahulákať si budovateľské heslá, ale Slovensko dnes potrebuje niečo iné: potrebujeme racionálne argumenty a riešenia.
Slovensko nepotrebuje pokútne kšefty za 50 miliónov pre trnavské firmy. Nepotrebuje cirkusanta na poste premiéra. Nepotrebuje teatrálne gestá a vyplakávanie. Potrebujeme funkčný štát a normálnu odbornú diskusiu.
Ľudia nemajú dôveru v celoplošné testovanie a ja sa im nečudujem – na jednej strane Matovič odporúča obmedziť mobilitu, na druhej strane idú nahnať celý národ za dva dni do testovacích miestností.
Keď takíto nekoneční babráci budú niečo organizovať, tak z toho hrozí akurát hromadné nakazenie populácie. Dnes nie je na mieste slepá poslušnosť, ako očakávali Matovičove „húževnaté hruštičky“ na TA3 – ľudia sa majú právo pýtať a majú právo na odpovede.

Pozrite sa, ako sa správajú zástupcovia koalície. Sú nervózni, skáču do reči, vadia sa ako kofy na trhu. Prerástlo im to cez hlavu. Nevedia, čo ďalej. Vláda Igora Matoviča kolabuje. A kvôli nej aj celé Slovensko.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies