Slušnočlovek, ktorý rozbil auto Roberta Fica a zranil jeho šoféra vyriešila polícia pokutou

Všetko, čo dnes páchajú, obráti sa proti nim. Celá tá ich policajná svojvôľa, celý ten ich očkovací teror. Karma je zdarma.

Neviem, či ste už počuli, ako dopadol slušnočlovek, ktorý pred policajnou stanicou rozbil auto Roberta Fica, zranil jeho šoféra a potom vykrikoval, že opozičného lídra by mal niekto zabiť.

Prosím, sadnite si. Hamranova políca ho nebude trestne stíhať. Vraj je to len priestupoček. Dostane pokutku. Však len napadol človeka, z politických motívov mu rozbil auto a zranil verejného činiteľa.

Ja sa len tak pýtam – aký je toto signál pre slovenskú verejnosť. Znamená to, že nabudúce môžu dôjsť nahnevaní ľudia pred Matovičov dom a rozbiť mu okno? A vyzývať k jeho zabitiu? A striekať plyn do očí jeho ochrancov?

Hrozí im, že zaplatia nejakú stovečku ako pokutku a všetko bude zahladené. Toto je odkaz Hamrana slovenskej verejnosti. Politicky motivované útoky sú vlastne úplná pohoda. Dobré vedieť.

Keď vás vonku po ôsmej zastavia policajti, tak vám naparia 1600-eurovú pokutu. Keď bezdomovec počas núdzového stavu ukradol chleba, hrozilo mu niekoľko rokov tvrdej basy. Za rúško vás hádžu o zem.

Ale ak ste slniečkar a napadnete opozičného politika, dostanete pokutôčku. Perfektné. Ja len, že ako sa do hory volá… Je fajn, že to vedia aj ľudia, ktorí nenávidia túto vládu – môžu sa podľa toho zariadiť…

A ten ich očkovací fašizmus – oni si myslia, že tým niečo dosiahli. Minule som sedel u kaderníčky a hovorím: „Počujte a vám nevadí, že nie som zaočkovaný?“ Slečna sa schuti zasmiala: „Prečo? Ani ja nie som. Kto by to riešil?“

So slečnou sme dospeli k tomu, že jediné, čo dosiahli tou svojou segregáciou a nezmyselnými zákazmi, je to, že ľudia ich tajne obchádzajú: tak ako kedysi ako za prohibície v USA. Falšuje sa všetko – od faši-pasov až po testy.

Ak nenarazíte na nejaké obzvlášť dementné kaderníctvo, ostrihajú vás všade a kašľú na tie hlúpe faši-pasy. Normálne reštaurácie vás takisto pustia. Proste – ľudia sa len naučili, ako fungovať načierno.

Presne, ako som to kedysi napísal – režim OTP. Máš očkovanie, máš testovanie, alebo máš v paži. Vyhráva – P. Normálni Slováci na ten ich apartheid kašľú a ešte sa z nich vysmievajú. Humorom proti fašizmu.

Jediné, čo dosiahli, je to, že ľudia nedodržujú pravidlá a rodí sa generácia, ktorá bude úplne spontánne kašľať na autoritu štátu – gratulujem. Johny Rotten by mal radosť. ‚Cause I wannaa beeee anarchyyy!

Dnes som bol v obchodnom dome, deti potrebujú turistické topánky. Samozrejme, do nadnárodných korporátnych obchodov vás ako nezaočkovaného nepustia. Stojí pred nimi nejaký brigádnik s čerstvou pubertálnou vyrážkou na čele a náruživo odpípava faši-pasy.

Chvíľku som ten šialený kafkovský proces pozoroval – majú tam veľkú ceduľku, že vstup len pre bielych, pardon, očkovaných. Škoda len, že nie sú oblečení v plachte Ku-klux-klanu, vystihovalo by to celú tú absurditu.

Len tak ďalej, nadnárodné korporácie. Však prichádzajte o zákazníkov. Nie každý je taký hlúpy ako vy. Mne sa ešte nestalo, že by som mal problém s nejakým malým slovenským obchodíkom – ešte nikto tam odo mňa žiaden faši-pas nechcel.

Aspoň sa splní sen všetkých antiglobalistov – ľudia prestanú chodiť nakupovať do nenažratých nadnárodných korporácií, ktoré pľundrujú planétu a zotročujú malé deti po celom svete. A ešte aj podporujú segregáciu. Radšej si pôjdu nakúpiť do normálneho slovenského obchodu.

Ako vravím. Všetko sa to obráti proti nim. Ľuďom sa otvárajú oči. Vidia nespravodlivosť, vidia diskrimináciu, vidia policajný teror. A zariadia sa podľa toho – svet sa mení a to, čo príde, sa tým hore nebude páčiť.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies