Štát v rozvrate

Najšokujúcejšie správy tohto týždňa sú tie, ktoré hovoria o hroziacom kolapse hygienických staníc.

Napriek tomu, že vládny hysterik na jar celé svoje osobné promo stavil na „boj proti korone“ (v skutočnosti sériu tlačoviek, bez toho, aby čímkoľvek prispel), hygienici sú v koncoch. Nezvládajú ani len dohľadávať kontakty infikovaných, a už vôbec nedokážu sledovať, či ľudia prichádzajúci z vládou vyhlásených rizikových krajín dodržiavajú karanténne opatrenia, ani len na vzorke. Prijali zákon („najsilnejšiu zbraň v boji proti korone“, ako to označil Igorko) na sledovanie ľudí, ktorý je minimálne na hrane ústavy. Keď ho prezidentka vrátila, Matovič fňukal, ako celý národ ťažko ohrozila. A teraz prišli na to, že ho vlastne vôbec nevedia v praxi uplatniť, blbci.
To ešte nie je celé. Hygienici nemajú ľudí, nemajú peniaze a navyše musia povinne znižovať stavy !!!!!!!! Lebo vláda šetrí, tak zabudli, že hygienikov potrebujeme a automaticky prikázali aj im vyhodiť ľudí. Ako vždy, majú v tom zúfalý bordel.

Ministerstvo v personálnom rozvrate: ministerstvo pôdohospodárstva v krátkom čase po sebe opustili: štátny tajomník, šéf pôdohospodárskej platobnej jednotky aj šéfporadca ministra. Všetci už otvorene hovoria, že minister to proste vôbec nezvláda a ak čoskoro neodíde, poľnohospodárstvo začne mať veľké problémy.

Čo zvládajú, je ďalej ryžovať: bývalý minister Drucker dnes zverejnil ďalšie (!!) informácie o kšeftoch zázračného právnika Miškoviča (osobný kamarát Hegera a Matoviča). Tentoraz zastupoval Úrad jadrového dozoru v spore o smiešnych 7 tisíc, ale za tieto právne služby si vyfakturoval 19 tisíc. A navyše spor prehral!!

Neuveriteľné, nech sme na ktorúkoľvek doterajšiu vládu nadávali, takýto chaos v úplne základných veciach nevytvorila ani jedna. A, znovu opakujem, pritom vlastne ešte nezačali vládnuť.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies