Treba zastaviť celoplošné testovanie, priznať zlyhanie, chyby a čeliť následkom …

Nie je hanba priznať si “nemám na to”

Ale je čas ísť, postaviť sa k tomu ako chlap, prestať fňukať a odísť. Na jeho chyby doplácame všetci.
Otázka však je, s čím príde zajtra. Lebo “aký” Igor sa ráno zobudí, také sú nové nariadenia. Dávno sa riešil psychický stav tohto človeka a dnes sme svedkami doslova rozdvojenej osobnosti.
Dostal našu krajinu do čias, aké sme nezažili, prezentoval nás ako bandu sedlákov a boli sme všetkým v dôsledku jeho správania na smiech. Minul desiatky miliónov, ktoré my budeme musieť splácať. O kauzách som už písal niekoľkokrát. A toto všetko stihol len za 7 mesiacov.
Môj osobný názor je, že treba zastaviť celoplošné testovanie, priznať zlyhanie, chyby a čeliť následkom, ktoré budú tvrdé. Testovanie treba nechať na dobrovoľnosti, bez vyhrážania sa ľuďom alebo podnikom. Investovať peniaze na záchranu a podporu ekonomiky. Rovnako rozumne využiť finančné prostriedky na rozvoj nemocníc, lebo testy nie sú riešenie a ani liečba. Treba priznať zavádzanie mienkotvornými médiami, vyvodiť dôsledky a veci uviesť na správnu mieru.
Treba verejnosti pripomenúť, že kašeľ, prechladnutie, chrípka a ostatné choroby existujú i naďalej a nie je všetko len Covid.
Hlavne treba skončiť s mato-režimom, človekom, ktorý si svoju kampaň postavil na vulgarizmoch a klamstvách. Takéto správanie neprináleží premiérovi akejkoľvek krajiny. Ale vyskúšal si, čomu čelil napr. p. Fico a dodnes určite aj čelí. Čo to znamená byť pod paľbou médií a národa. Avšak toto si iba vyskúšal, lebo moc a následky propagandy, ktorá bola voči Smeru-SD vytvorená, to si nevie rodina Matovičovcov asi ani predstaviť.
A pojem “skorumpovaný bastard”… Chvíľu som myslel, že hovorí sám o sebe. Bol to predsa on, kto siahol celému národu na slobodu, kvôli vlastnému nelegálnemu Covid biznisu. A to ešte neobjednal vakcínu!! Ale mám za to, že táto jeho narastajúca arogancia a agresivita je už len výkrikom chaosu a pocitu prehry.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies