Zelenskyj v parlamente a fašisti na Slavíne -začiatok psychologickej invázie?

Neuveritelná situácia  na Slovensku.

Zelenskyj v parlamente nás poučil a pohrozil inváziou  a fašisti na Slavíne okupovali pietne miesto

Dnes vystúpil v Národnej rade SR telemostom Prezident Ukrajiny a poučil nás o tom, že Slovensko bude ďaľšou obeťou ruskej agresie. Na to okamžite reagoval Robert Fico, ktorý prejavil svoj protest svojou neúčasťou.

Vydal nasledovné vyhlásenie:

Tak pŕŕ, pán Zelenskyj, Slováci nie sú Vaši sluhovia

 My v SMERe nemáme žiadny problém s tým, aby v parlamente vystúpila hlava cudzieho štátu. Sme demokrati a nikoho nepotrebujeme umlčať. Aj preto sme súhlasili s rečou prezidenta Ukrajiny Zelenského.

My v SMERe – SD máme problém s tým, čo tento človek hovorí.

Takže pekne po poriadku. Pán prezident Zelenskyj,  čo vidíme na Ukrajine, nás ľudsky bolí. Keby sme boli vo vláde, pomohli by sme každému utečencovi pred vojnou. Ale nie špekulantom na Porsche, ktorí bývajú v najluxusnejších slovenských hoteloch za 400 eur za noc.

Neposielali by sme na Ukrajinu zbrane, lebo všetko treba robiť pre mierové riešenie, a nie pre predlžovanie vojny. Slovensko s vojnou, ktorú Ukrajina vedie v záujme USA, nemá nič spoločné. Rusko nie je a nemôže byť náš smrteľný nepriateľ. My nechceme žiadneho nepriateľa.

Prezident Zelenskyj doslova žiada od Slovenska, aby prijalo nezmyselné sankcie v podobe zastavenia odberu lacných a bezpečných dodávok ruského plynu a ropy. A jeho ľudia sa nám doslova vyhrážajú, že keď Slovensko nebude Ukrajinu poslúchať, tak to bude Ukrajina, ktorá nám tieto dodávky zastaví. Tak pŕŕ, pán prezident. My nie sme Vaši sluhovia. Ako predseda vlády by som vetoval takéto nezmyselné sankcie. Prečo by ľudia mali na Slovensku chudobnieť kvôli vojne na Ukrajine? Ja to principiálne odmietam!

Prečo máme namiesto ruského plynu brať trikrát drahší americký skvapalnený plyn a namiesto jedného eura za liter benzínu platiť dve alebo tri eurá? Prečo, preboha, máme zruinovať vlastnú ekonomiku? A reči o hodnotách si nechajte pre svojich poslucháčov. My sme z naivity po zabíjaní civilistov v Belehrade, Lýbii, či Iraku dávno vyrástli.

Prezident Zelenskyj chce od poslancov slovenského parlamentu, aby boli hlasom Ukrajiny v EÚ. Ja by som si želal, aby boli hlavne hlasom Slovenska a až potom niekoho iného, kto môže byť v núdzi.

Bohužiaľ, vláda Hegera a prezidentka Čaputová decimujú posledné zvyšky slovenskej suverenity a klesli tak hlboko, že po neoprávnených požiadavkách cudzieho prezidenta mu ešte aj v stoji zatlieskali.

Ľudia, majme zdravý rozum. Buďme hrdí, samostatní a rozvážni. Ak je raz niečo agresiou, tak to pomenujme agresiou. Ale aj solidárni a veľkorysí  humanitárnej pomoci. Nech nám je dnešné konanie vlády a prezidentky mementom, ako hlboko vedia naši malí slovenskí politici v mene cudzích, v tomto prípade čisto amerických záujmov klesnúť, aby si o pár mesiacov predĺžili svoju minimálnu dobu trvanlivosti.

Pieta na predaj, Slavín blokovaný fašistami?

Len včera, -ako na každé výročie- sa na Slavín vybrali ludia položiť kyticu k pamätníku obetiam druhej svetovej vojny. Ukrajinské lobby sa absolútne dehonustujúco a neúctivo ujala okupácie tohto miesta a blokoval prístup občanom, dokonca za asistencie polície, ktorá tvrdila že majú priestory rezervované. To počujeme zle, alebo reálne sa dá prenajať a použiť na propagandu pietne miesto kde odpočívajú padlí hrdinovia? Kto si prisvojil právo takto nakladať s týmto miestom spomienky a urážať tak spomínajúcich, rodiny obetí, ale aj slušných ľudí, ktorí tam chceli dať hold?

Vyjadrenie Štefana Harabína k tomuto aktu na jeho stránke znie:

Policajt nezasiahol a nechal ho páchať trestný čin obmedzovania osobnej slobody. Bude Žilinka stíhať aj policajta, že sa nečinne pozeral na páchanie trestnej činnosti fyzickým násilím?Dnes som sa dožil prekvapenia na Slavíne. V roku 1960 sa Slavín stal svätým miestom oslavy oslobodenia Slovenska Červenou armádou nad nacizmom. Od roku 1945 na Slovensku nedominovali Banderovci ani Ukronacisti. Dnes na osobný pokyn Čaputovej polícia v zostave asi 400 chránila Banderovcov pred Slavínom, aby potomkovia obetí Hitlerovskej agresie nemohli položiť kvety na ich pamiatku za oslobodenie Slovenska Červenou armádou od nacistov.
Zo samotného videa si každý urobí názor
https://www.youtube.com/watch?v=FNU7ftSBHFc

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies