Daniel Lipšic musí odstúpiť

Ten chlap je takou strašnou hanbou, že Urválek je v porovnaní s ním úplný neboráčik.

Pčolinského oslobodenie znamená jedno – Lipšicova mafia polroka zbytočne mučila človeka, ktorý bol obeťou Lipšicovho vlastného klienta – Beňu.

Lipšic bol advokátom Borisa Beňu, udavača, ktorý si vymyslel obvinenie na Pčolinského – s plným vedomím Lipšica, budúceho šéfa špeciálnej prokuratúry.

Proti Pčolinskému svedčili aj gauner Makó a ďalší zločinci a mafiáni, ktorí sú prepojení s Mikulcom, Matovičom a inými vládnymi predstaviteľmi. Typická politická čistka.

Úplnou bombou je, že do toho bola zapletená aj hlava štátu – Čaputová. Jej vyjadrenia, ktorými spochybňuje generálnu prokuratúru, sú absolútne nepríčetné.

Ale ona to nerobí z hlúposti, teda aspoň nie primárne. Ona kope do Žilinku kvôli svojim väzbám na Lipšica. A to je na žalobu, madam. To je na žalobu!

Viete, kto prevzal obhajobu Beňu, keď sa stal Lipšic šéfom špeciálnej prokuratúry? Lipšicov kamoš Kubina. Viete, kto je Čaputovej právny poradca? Lipšicov kamoš Kubina. Kapišto?

Viete, kto bol Čaputovej spolužiak na práve z rokov 91-96? Lipšic. Viete, kto sa stará o Čaputovej propagandu? Denník N. A kto sa stará o Lipšicovu propagandu? Tódová z N-ka.

Všetko je to prepojené. Ovládli špeciálnu prokuratúru, ovládli médiá, ovládli štát. A teraz generálna prokuratúra chobotnici klepla po chápadlách. Nečakali. A tak zúria.

Kým si mysleli, že Žilinka bude poslúchať, tak z neho robili hrdinu, ktorého chcel Kočner nechať zavraždiť. Odrazu je pre liberálne médiá ten najhorší.

Len preto, že generálna prokuratúra chce spravodlivosť a nie Lipšicove politické gestapo. Ja sa len pýtam: ako môže Lipšic ostať naďalej vo svojej funkcii?!

Kvôli špeciálnej prokuratúre bola zničená povesť slovenskej tajnej služby v zahraničí. Kvôli špeciálnej prokuratúre zobrali nevinnému človeku polroka života.

A čo je najstrašnejšie. Kvôli Lipšicovmu gestapu zomrel aj generál Milan Lučanský. Ten sa žiaľ svojho prepustenia na rozdiel od Pčolinského nedožil. Kto vráti život jemu?

Rozpadlo sa im to celé. Dnes skončil Mikulcov hafánek Kovařík, ktorý sa snažil ochrániť systém nastrčených udavačov. Nevydalo. Ide dole.

A pôjdu ďalší. Na rade je Lipšic. Na rade je Čaputová. Na rade sú sprofanovaní sudcovia a prokurátori, ktorí boli do týchto mafiánskych praktík zapletení.

Tódová bude teraz dva týždne prskať. Urobí pätnásť sexi rozhovorov s Lipšicom. O tom, aký je Aragorn a ako bojuje s Mordorom. Vyleje tonu špiny na Žilinku. Nepomôže.

Už celé Slovensko vie, že Lipšic a Čaputová kryjú mafiu. A bojujú proti spravodlivosti.

Padni komu padni! Počujete, madam?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies