SNP slávili totalitári, agitujúci biskupi a vyplašený Kovařík

Oslavy SNP pre vyvolených, biskupi snažiaci sa zachrániť návštevu pápeža Františka a strach Policajného prezidenta z väzby – od pokojného štátneho sviatku mala nedeľa 29. augusta veľmi ďaleko.

Oslavy SNP za ohradou

Nástupom “vlády zmeny” nastala na Slovensku reálna zmena a o demokracii môžeme len polemizovať. Iný názor je hlúpy názor, a dokonca vznikol pojem “vedecký disident”, čo majú byť vedci, ktorí neakceptujú princíp jednej cesty, ale upozorňujú, že riešenie pandémie nemôže podliehať slepej viere v pár ľudí, ktorí kričia “vakcína je sloboda”… Táto banda, ktorá potláča slobody a princípy demokracie dnes oslavovala SNP, deň kedy sa naši predkovia postavili totalite a bojovali za skutočnú slobodu!

Inak ako za ohradou, ktorú chránili desiatky policajtov to nešlo! Veď ľudia, ktorí sa nedokážu zmieriť s nastolenou totalitou, by okrem pískania a hulákania najradšej napluli do tváre! Snaha riaditeľa múzea SNP Stanislava Mičeva urobiť z protestujúcich chrapúňov, ktorí si nevážia posledných živých účastníkov SNP nie je ani smiešna, či trápna, ale je ukážkou, že Mičev nezabudol komu a kedy sa pchať do zadku!

Ľudia vonku, nech už to bol aj Občiansky tribunál, o ktorom si môžeme myslieť svoje, nepískali na partizánov ako sa to snaží Mičev otočiť! Piskot si zaslúžila prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá kázala o demokracii a slobode, ale na miesto reálnej snahy urobiť zo Slovenska lepšiu krajinu sa otočí národu chrbtom a 650 tisíc podpisov za referendum hodí do koša! Piskot bol aj pre Eduarda Hegera, akože premiéra, ktorý vyslovene povedal, že proti kamarátovi Igorovi Matovičovi nikdy nepôjde – ich vláda nenašla ani jeden cent na oslavy SNP, ale ukázať sa pred kamerami a odfotiť sa s partizánmi na to už chuť našli! Podliaci urobili z osláv SNP piknik za plotom, z partizánov bojovníkov proti extrémizmu a z nespokojného občana hovädo, ktoré nemá úctu k ľuďom bojúcich za slobody! Strach ich vohnal do ohrádky, ale mal by ich vyhnať z čela štátu…

Servilita Lipšicových lokajov je nekonečná

Čo to chceli biskupi povedať?

Aj náladu v kostoloch počas štátneho sviatku narušila agitácia! Biskupi na Slovensku zbadali čísla prihlásených na návštevu pápeža Františka a v panike napísali štylisticky chabú a logicky mizernú agitku, aby vyzvali očkovaných k prihláseniu na návštevu.

Biskupi v panike a strachu z možného fiaska povedali pravdu, ktorej by sa v minulosti bránili zubami nechatami: “Všade budeme pápeža Františka vnímať ako Petra – Skalu:  veď všetci  potrebujú vedieť, čo nám Boh zjavil, čo treba veriť, čo od nás Boh žiada a ako sa máme správať.  Prioritne v  otázkach pravej viery a mravov –,  čo je nenahraditeľná úloha pápeža,” píše sa v Pastierskom liste. Naozaj potrebujú veriaci na Slovensku návštevu pápeža, aby im zjavil čo treba veriť? Čo robia biskupi, ak majú pochybnosti o viere na Slovensku? Okrem ohýbania sa pred štátnou mocou, rešpektujúc nezmyselné pravidlá a nezastania sa viery nerobia naozaj nič! Možno Pastiersky list venovali sami sebe…

“…prineste nutnosť registrácie ako obetu za Cirkev aj spásu nesmrteľných duší…,” píše v liste ďalej. Väčšie prejavenie strachu z fiaska už do listu biskupi ani napísať nemohli! Kým v minulom roku nemohli veriaci ísť na cintoríny, aby podľa katechizmu prosili a získavali odpustky za duše v očistci, tak dnes biskupi tvrdia, že registrácia je obeta za spásu duší a namiesto neakceptovania nezmyselnej podmienky očkovania dnes robia z registrovaných na návštevu takmer novodobých mučeníkov!

Volanie po zmene pravidiel prichádza neskoro! Ak sa pravidlá návštevy pápeža zmenia, tak pápež nielenže bude zneužitý na očkovaciu kampaň, ale jeho návštevy bude v konečnom dôsledku ďalším podvodom tejto vlády! Pravidlá sú nastavené jasne – za pápežom jedine očkovaní! Ako svetu vysvetlíme, že o pápeža Františka malo záujem len pár desiatok tisíc ľudí? Namiesto agitovania by otcovia biskupi mali rozmýšľať, kde spravili chybu a či bolo správne v uplynulom roku mlčať… Mlieko je už rozliate, treba začať upratovať!

Paranoidný Kovařík namieta krajskú prokuratúru!

Vznesené obvinenie na Policajného prezidenta Petra Kovaříka poukazuje na fakt, že mohol prekročiť svoje právomoci a pomohol svedkom k úteku, jeho cieľom malo byť vyzradenie informácii nepovolaným osobám.

Kovařík to, samozrejme, popiera a podáva trestné oznámenie v skratke z dôvodu vynášania živých spisov. Komické ako rýchlo začala novonastolená spravodlivosť požierať vlastné deti! Vynášanie zo spisov je jedným z rukopisov tejto svoloči pri moci – vďaka tomu sa dostala k moci, vďaka tomu ovládla davy na námestiach a len kvôli tendenčnému vynášaniu zo spisov bola doteraz spravodlivosť na strane ministra vnútra Romana Mikulca, policajného prezidenta  Petra Kovaříka a Špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica, akonáhle sa karta obrátila môže ísť aj o trestný čin!

V normálnej krajine by Kovařík už vystupoval ako bývalý Policajný prezident, a možno by namiesto mediálnych výstupov sedel vo väzbe! Alebo Kovařík nemôže ovplyvňovať svedkov, a tým mariť spravodlivosti? Opäť platí: Čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi…

Quo vadis Cirkev na Slovensku? Kto sa tu oháňa slovami pápeža?

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies