Servilita Lipšicových lokajov je nekonečná

Návrh na disciplinárne konanie Špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica pobúril niekoľko mentálnych atlétov v parlamente a celú svorku Lipšicových lokajov v médiách, ktorí sú pohoršení, že aj mediálna hviezda môže byť disciplinárne stíhaná! Čo si to ten Generálny prokurátor Maroš Žilinka dovolil a ako sa opovažuje?

Žilinka u novinárov hrajúcich sa na morálne autority skončil v čase, keď neuzavrel prípad únosu Vietnamca podľa rozprávok, ktoré títo politicky angažovaní držitelia pravdy napísali! Dokonca mal Žilinka tú drzosť, že pred hyenami ušiel a odmietol odpovedať na dohady tých, ktorí v súčasnosti proti nemu zbroja.

Presila Lipšicových lokajov je neskutočná a ich servilita voči prešlapom svojho pána nekonečná! Čo tak veľmi pobúrilo Lipšicových lokajov? Žilinkov návrh na disciplinárne konanie znamená, že Lipšic môže prísť po dobu troch mesiacov o 15-percent platu, teda približne o 1 500 eur, nič viac nič menej!

Aká to veľká suma za nedodržanie zdržanlivosti prokurátora a hranie póz najspravodlivejšieho človeka na Zemi, ktorý musí čeliť mafii, temným silám a pritom ešte držať Spoločenstvo s veľkým “S” pokope. Lenže Lipšic za rok vo funkcii zarobí 110 tisíc eur, a teda 1 500 eur, o ktoré možno príde je smiešny trest za to, že zabudol akú funkciu zastáva, že už nie je advokátom mediálne zaujímavých káuz – od Valka, cez Kalmusa, Mecom, Kuciaka až po Juditu, od ktorej ušiel -, ale prokurátor, ktorého jazyk má byť zdržanlivý a pre svetlo kamier nudný!

Zrušili rozhodnutie vyšetrovateľa v súvislosti s bezpečnostnou previerkou špeciálneho prokurátora Lipšica

Svorka lokajov teda kričí pre 1 500 eur, akoby o ne mala prísť ona a útočí na Žilinku, ktorý v medziach zákona podal návrh na disciplinárne konanie, ktoré v konečnom dôsledku ani nemusí prejsť. Prečo tejto angažovanej skupine novinárov tak záleží na Lipšicových financiách? Ignorujú fakt, že každý slušný občan, ktorý nič nespáchal očakáva, že prokurátora a toho Špeciálneho zvlášť nebude na obrazovke vidieť častejšie ako telenovelu, ale dozvie sa o jeho výsledkoch objektívne bez zbytočného pátosu a legendy o nezničiteľnom Danielovi, ktorý jediný bojuje za spravodlivosť.

Ak je Lipšic symbolom spravodlivosti na Slovensku, tak potom spravodlivosť na Slovensku je vecou náhody, ktorej je Lipšicov profesijný život plný. Lipšic len náhodou nemusel splniť podmienky pre justičnú skúšku, len náhodou získal bezpečnostnú previerku pár mesiacov pred voľbou Špeciálneho prokurátora  a len náhodou nikomu nevadilo, že má podmienku a jeho politická minulosť z neho urobí najneužitočnejšie prokurátora na svete. Náhody a systém kajúcnikov to je výkon spravodlivosti podľa Lipšica, ktorému všetko prechádza s ľahkosťou akoby sa na Slovensku odohrával dej filmu Diablovho advokáta!

Lipšicov názor je ako chránená zver, nedotknuteľný, nevadí, že medveď je premnožený a pácha veľké škody, dôležité je, že je chránený! Držitelia pravdy sú ochotní prehliadnuť aj zmarenie zásahu Policajným prezidentom, ak možné zmarenie zapadá do Lipšicovho boja za spravodlivosť a jeho rozprávok o temných silách proti Spoločenstvu…  Čo ešte svorka lokajov Lipšicovi odpustí a dokedy budú jeho právne “názory” chránenou zverou v slovenskom právnom systéme?

Quo vadis Cirkev na Slovensku? Kto sa tu oháňa slovami pápeža?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies