Alena Zsuzsová: Ak nepoviem, že si Kočner objednal vraždu dostanem doživotie

Andruskove podnikateľské aktivity, za ktoré mu hrozilo doživotie

Prokurátor a právni zástupcovia poškodených zamlčovali a klamali o podnikateľských aktivitách Andruskóa, hoci jeho rozsiahla trestná činnosť bola zdokumentovaná v konaniach vedených voči nemu.

V prvej časti sa Alena Zsuzsová vyjadrila k osobe, tzv. kľúčového svedka Zoltána Andruskóa, respektíve k jeho dlhodobej trestnej ekonomickej a násilnej trestnej činnosti, k jeho zadržaniu, o ktorom vede ako aj k jeho dohodám s orgánmi činnými v trestnom konaní, ktoré mu sľúbili nielenže neprimerane nízky trest, ale dokonca beztrestnosť.

 

Vyšetrovací tím nemal zistiť objednávateľa a sprostredkovateľa, ale vyrobiť spis voči Mariánovi Kočnerovi

Z výpovede Aleny Zsuzsovej, z jej popisu spolupráce Zoltána Andruskóa s orgánmi činnými v trestnom konaní, zdokumentovanej v spise jednoznačne vyplýva, že vyšetrovací tím nemal záujem zistiť a usvedčiť skutočného objednávateľa a sprostredkovateľa vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, ale iba nátlakom získať krivé svedecké výpovede voči Mariánovi Kočnerovi, ktoré by ho usvedčovali z objednávky vraždy.

Alena Zsuzsová ďalej popísala zvrátené konanie orgánov činných v trestnom konaní, ktoré jej ponúkali nielen beztrestnosť, novú identitu, či novú identitu a nový život v USA, ale aj vyhrážanie fyzickou likvidáciou jej dcéry, matky a v konečnom dôsledku jej vlastnom likvidáciou.

Väčšina občanov, po vypočutí tejto časti výpovede možno nechápavo zatočí hlavou, avšak popísaný spôsob konania polície je viac ako bežný. Zvrátené konanie nepopísala iba Alena Zsuzsová, či Roman Ostružlík nátlak a vydieranie popísalo v minulosti pred súdom veľa „údajných páchateľov trestnej činnosti. Príprava trestných konaní, ktoré nemajú oporu v zákone a v spolupráci s prokuratúrou a súdmi ničia nepohodlné osoby v policajnej praxi nie je ojedinelá.

Minimálne si však každý občan  uvedomí, že na Slovenku nie je potrebné na vzatie do väzby a odsúdenie na dvadsať päťročný trest, prípadne doživotie spáchať trestný skutok, ani sa na ňom podieľať. Polícii postačí pod prísľubom neprimeraných výhod svedectvo kriminálnika, ktorému za spáchanú trestnú činnosť skutočne hrozí doživotný trest.

pokračovanie…

Systematické, programované klamstvá Andruskóa

V ďalšej časti záverečnej reči Alena Zsuzsová obnažila v plnej nahote spôsob akým policajti pod dozorom prokuratúry doslova formátovali jeho výpovede a dolaďovali podľa potrieb ako aj závažné rozpory  v jeho výpovediach .

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies