Americká fraška v parlamente

Vlastizradcovia na čele s Naďom sa rozhodli prevalcovať celý parlament, zákony, všetky pravidlá demokracie. Lebo tak znel pokyn z USA.

Toto je definitívny koniec demokracie na Slovensku. Chcú pretlačiť americkú okupáciu za každú cenu – rýchlo ako zlodeji.

Chcú rokovať v noci. Chcú znásilniť Slovensko. Chcú zobrať poslancom opozície právo na obštrukciu.

Keď tu slniečkarsky Poliačik okupoval pred voľbami rečnícky pult, tak obštrukcia bola sväté právo opozície – ale táto vláda nedokáže rešpektovať nič.

Ako veľmi musí záležať americkým agentom na okupačnej dohode, aby dopustili takýto fašistický valec? Koľko za túto velezradu zhrabli dolárov?

Vedia, že zrádzajú, a tak zamietli aj náš návrh, aby o obrannej dohode hlasovali aklamatívne.

Chceli sme, aby hlasovali každý po jednom, otvoreným vyslovením, či sú za alebo proti. Aby ukázali Slovensku svoje tváre.Tak ako to bolo kedysi pri ústave.

Odmietli. Ako všetko. Hanbia sa za svoju zradu a boja sa ľudí. Skrývajú sa pred národom a sedia tu ako zmoknuté sliepky.

Poslanci SaS sa dnes v sále NR SR dokonca postavili so zastávou Ukrajiny, čím len potvrdili, že sú im banderovci prednejší ako Slovensko. Čistá vlastizrada.

Vládny valec zarezal dokonca vystúpenie generálneho prokurátora Maroša Žilinku. Boja sa odbornej argumentácie ako čert kríža. Boja sa diskusie.

Naď tu behá po parlamente ako taký potkan a hľadá miesto, odkiaľ by mohol hovoriť. V NR SR nič nepočuť, vedenie parlamentu to absolútne nezvláda.

Takto sa, preboha, nemôže schvaľovať dohoda s USA, ktorá na minimálne 11 rokov odovzdáva národnú suverenitu cudzej armáde – toto je v rozpore so všetkým, na čom stojí Slovenská republika.

Toto celé je americká fraška. Ako v nejakej banánovej krajinke v Karibiku – Američania si sem dosadili svojich agentov a tí v priamom prenose pošliapavajú demokraciu.

Dejiny si budú pamätať, kto 8. februára 2022 zradil. Kto zahlasoval za pozývací list pre americké okupačné vojská.

Už nikdy zo seba nezmyjú pachuť krvi, vojny a zrady!

Bojujeme v parlamente, priatelia! Všetci spolu! Za slobodu, za mier, za Slovensko! Toto, čo sa v parlamente deje, prekročilo všetky čiary!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies