Bude sa história opakovať?

Zločinní politici sa nás snažia zatiahnuť do vojenskej agresie smerovanej proti Ruskej federácii. Títo agenti cudzích mocností, inak povedané vlastizradcovia, chcú z nášho štátu urobiť potenciálny cieľ preventívneho alebo odvetného útoku, čím ohrozia životy nás všetkých! Viac vo videu…

Ja, Pavol Slota, odmietam, aby sa Slovensko odovzdalo agresívnej americkej armáde a aby sa občania a Ústava SR stali podriadenými komukoľvek, na koho si okupačné vojsko USA zmyslí. Zároveň tiež v plnom rozsahu odmietam agresívnu politiku NATO smerovanú proti Ruskej federácii a uznávam jej právo brániť sa voči akýmkoľvek aktom agresie, zastrašovaniu a pokusom o zasahovanie do vnútorných záležitostí RF.

Pozorne budem sledovať ako sa zachovajú poslanci strany SMER-SD a HLAS-SD, z ktorých mnohí hlasovali za vyslanie slovenských vojakov na provokačné akcie proti Rusku do Pobaltia.

Hromadná pripomienka k Návrhu na uzavretie Dohody o spolupráci v oblasti obrany medzi vládou Slovenskej republiky a vládou Spojených štátov amerických

Zapracovanie pripomienky posilní zvrchovanosť, zvýši bezpečnosť Slovenskej republiky a odstráni diskrimináciu občanov SR voči subjektom uvádzaným v dohode.

V tejto hromadnej pripomienke preto navrhujeme:

  1. Odmietnuť návrh dohody v celom rozsahu pre rozpor s Ústavou SR a záujmami Slovenskej republiky.
  2. Vytvoriť systém riešenia sporov, ktorý bude chrániť záujmy SR.
  3. Výslovný zákaz dovozu, rozmiestnenia, prechovávania a skladovania jadrových zbraní na území SR.
  4. Obmedzenie aktov vojnového násilia s využitím územia SR.
  5. Vytvoriť systém spoločnej kontroly.
  6. Vytvoriť pravidlá na ochranu verejného zdravia na území SR.
  7. Zachovať právomoci slovenských orgánov činných v trestnom konaní.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies