Vitajte v USA kolónii

Ak americký vojak znásilní Slovenku, nepôjde pred slovenský súd. Keď zavraždí Slováka, takisto nie. Vyplýva to z obrannej dohody s USA, ktorá robí zo Slovenska americkú kolóniu.

V prípade menej závažných zločinov amerických vojakov americká armáda dokonca nemusí slovenské orgány ani len informovať. Americký vojak môže všetko, Slovák nemôže nič.

FOTOREPORTÁŽ Najsilnejšie zábery z vojny vo Vietname! – galéria | Topky.sk

Môžu sa tu správať ako nadľudia – slovenské zákony na nich neplatia. Sú nedotknuteľní. Nejaký vymletý Rambo znásilní Tvoju dcéru a ty sa vo vlastnom štáte nedomôžeš spravodlivosti – a toto ide podpísať prezidentka Čaputová!

Naď s Korčkokom budú vrieskať, že však americké vojenské súdy ich určite odsúdia. A že ak sa nejaký americký vojak scápe a niekoho zmláti, tak ho americká armáda určite potrestá.

Verí tomu niekto? Spomeňte si, ako Američania ututlávali svoje zločiny vo Vietname či v Iraku, Juliana Assangea dokonca mučia kvôli tomu, že ich zločiny prezradil – to naozaj niekto verí tomu, že zločiny amerických vojakov niekto odsúdi?

Slovenskí občania prichádzajú o ochranu vlastného štátu – otroci vo vlastnej krajine! Ešte raz – armáda cudzieho štátu získava plnú suverenitu nad našim územím.

Také niečo tu nebolo ani v roku 1968. To tu bolo naposledy v roku 1944 za priamej nemeckej nacistickej okupácie, keď tu gestapáci vypaľovali slovenské obce a vraždili povstalcov.

Ako inak nazvať obrannú dohodu s USA ako vlastizradu? Ak niekto odovzdáva suverenitu nad našim územím cudzej armáde – z definície je to vlastizrada!

Hlavne, že títo idú niečo vyčítať Biľakovi. Však aj ÚV KSČ v roku 68 hovorilo, že iba došli naši spojenci a že to nie je navždy. Aj vtedy to vraj bolo pre našu bezpečnosť a obranu – vtedy vadilo, teraz nie?

Americké tanky tu budú behať po Slovensku a nemusia si pýtať povolenie. Rozmiestnia si sem akékoľvek zbrane, namieria strategické rakety na Rusko a ani sa nemusia obťažovať, že by nám to oznámili – staneme sa bojovým poľom a ani o tom nebudeme vedieť, bravó!

Mimochodom, ak vám americký transportér zrámuje auto či narazí do vášho plotu, nedovoláte sa na Slovensku spravodlivosti – môžete sa najbližšie desaťročia doťahovať s americkou armádou, blahoželáme. Lebo žijete v kolónii a nie v suverénnom štáte.

Obranná dohoda s USA je zlý vtip. Naď s Korčkokom dostali pokyn z Washingtonu a ten poctivo plnia. Už aj zmobilizovali svoje ideologické úderky a Blahu s Chmelárom už ostošesť hejtujú zväzáčikovia z Infosecurity.

Infosecurity je projekt bývalej Naďovej mimovládky Slovenský inštitút bezpečnostnej politiky. Hneď po nástupe Matovičovej vlády dostali vyše 50 tisíc od štátu a pred pár mesiacmi pribudla ďalšia dotácia – priamo na Infosecurity.

Nazývajú to boj proti dezinformáciám, v skutočnosti je to hejtovanie Blahu, Chmelára a každého, kto kritizuje rusofóbiu a americké vojny. Každý, kto chráni suverenitu a mier, je vraj extrém. Svet podľa Naďa a jeho poskokov.

Najnovšia úloha Naďových zväzáčikov je obhajovať obrannú dohodu s USA. Vraj „na území SR nebudú môcť USA vykonávať nič, čo by sa priečilo záujmom a znalosti SR“. Ach, Vojtech Tuka by to v roku 44 nenapísal lepšie.

Ženú nás do vojny s Ruskom. Robia z nás terč. Berú nám slobodu, berú nám suverenitu. A americkí vojaci tu budú môcť páchať, čo sa im len zachce – Slovensko bude kompletne bezbranné. Toto je náš národný záujem?

Nie, priatelia, toto je vlastizrada. Nesmieme to dopustiť – obranná dohoda s USA znamená stratu národnej suverenity. Ľudovít Štúr sa v hrobe obracia.

 

#zastavmeamerickuokupaciu #NIEobrannejdohodesUSA

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies