Dokedy chcú ešte klamať Slovákov?

Sergej Lavrov v Antalyi vyhlásil, že Američania na Ukrajine zriadili desiatky vojensko-biologických laboratórií na vývoj biologických zbraní.

Jasné, teraz budú všetky západné médiá jančiť, že to je len ruská propaganda. Lebo všetko, čo povedia Rusi, musí byť zákonite lož. No tak si teda pripomeňme, čo pred pár dňami povedala v americkom kongrese Victoria Nulandová, tvorkyňa ukrajinského majdanu a spojka USA s Kyjevom.

Podľa Nulandovej, citujem, „Ukrajina má biologické výskumné zariadenia, ktoré možno ruské sily hľadajú, aby nad nimi získali kontrolu, a tak pracujeme s Ukrajincami, aby sme tomu zabránili“.

Aký dôkaz ešte chcete? Jedna z hlavných predstaviteliek Bidenovej administratívy potvrdzuje prítomnosť biologických zariadení, ktoré má Amerika potrebu brániť pred Rusmi – prečo asi?

Ozvala sa aj tretia veľmoc. Čína. Podľa čínskeho ministerstva zahraničných vecí by USA mali zverejniť údaje o vojenských laboratóriách na Ukrajine aj v celom svete.

Ako nazvať človeka, čo ožobračí národ, spôsobí obrovskú nezamestnanosť a uvrhne ľudí do biedy…

Tak čo, klame Lavrov, klame Nulandová, klamú Číňania? Všetko je to len hoax a len tupá americká propaganda, ktorá sa na vás leje z Denníka N a z Markízy, je číročíra pravda?

Číňania hovoria o stovkách amerických biologických laboratórií po celom svete. Len pripomínam, že jedno laboratórium financovala americká administratíva aj vo Wu-hane.

A áno, zhodou okolností sa tam skúmali koronavírusy. A potvrdil to hlavný Bidenov poradca pre zdravotnícku politiku Fauci. A upozornil na to senátor Paul. Všetko Američania.

Hovoria, že Američania predsa nikdy neklamú, tak ako to je? Zakazovali nám hovoriť pravdu o Covide a teraz nám zakazujú hovoriť pravdu o amerických vojnách.

Nemusíte veriť Lavrovovi, pretože áno – v konfliktoch sa šíri propaganda. Šíri ju jedna aj druhá strana.

Ale keď sa na biologické laboratóriá pýta aj Čína a keď ich prítomnosť potvrdzuje a Nulandová a keď sa o tom otvorene hovorí aj v amerických televíziách – zjavne by sme mali spozornieť.

Opäť sa ukazuje, aký je rozdiel medzi nami a nimi. Oni chcú posielať zbrane na Ukrajinu, my chceme zastavenie krviprelievania. Oni chcú vojnu, my chceme mier.

Oni mávnu rukou nad informáciou o vývoji biologických zbraní na Ukrajine, ktoré by mohli zničiť aj Slovensko a spôsobiť ďaleko väčšie škody ako Covid… My chceme poznať pravdu.

Neidealizujme si ani jednu stranu konfliktu a používajme zdravý rozum. To je všetko, čo chceme. Ak sú na Ukrajine biologické laboratóriá, ktoré chcú Američania podľa Nulandovej chrániť – tak sa pýtame, o čo tu ide?

Jediné, čo chceme je pravda a mier. Za toto z nás robia extrémistov – len preto, že nešírime americkú propagandu a chceme chrániť Slovensko.

….a po Ukrajine potopa?

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies