Dozorcovia ZVJS dokopali väzňa, spôsobili mu ťažkú ujmu na zdraví

Dňa 20.4.2020.sa v Leopoldovskej väznici odohral masaker ako z hororového filmu.

Šiesti dozorcovia zboru väzenstva potom, čo spútali odsúdenému ruky aj nohy, ho mali podľa informácií odvliecť mimo jeho cely do iného sektora, kde ho následne v inej cele začali fyzicky napádať, udierať päsťami do oblasti tváre, obuškami ho tĺcť hlava nehlava, kopať ho a čo bolo najväčším zážitkom pre týchto tyranov v zelených uniformách, že odsúdeného ležiaceho na zemi plnej krvi, začali paralyzovať elektrinou, čo malo trvať minimálne 20 minút.

Potom čo odsúdený  Jozef Balgavý bezvládne ostal ležať na zemi dobitý a poriadne zmlátený, ho mala prísť ošetriť ústavná lekárka, ktorá skonštatovala očne, že odsúdenému nič nie je. Takto zbitého a stýraného zo známkami viditeľnej ujmy na zdraví, odvliekli odsúdeného späť na jeho celu. Ešte pred ich odchodom nezabudli odsúdenému títo príslušníci ZVJS pripomenúť, že ak by ho čo i len napadlo sa sťažovať, či už cez advokáta, alebo telefonicky svojej rodine, tak že nabudúce už ich návšteva nebude takáto priateľská.

Odopieranie spánku a šikanovanie väzneného Mariána Kočnera

Zo strany rodiny bolo podané trestné oznámenie za ublíženie na zdraví a podané tak isto, aby bol ošetrený civilnou zdravotnou službou, do dnešného dňa 2.5.2020,tak zo strany vedenia väznice Leopoldov nebolo učinené.

Toto utýranie väzňa Jozefa Balgavého, ktorý je odsúdený za prečin marenia, pretože riadil auto bez vodičského preukazu, nemá obdobu. Preto je otázkou, či si ľudia, ktorí majú zastávať zákon a byť druhým príkladom, môžu týrať, kopať, biť, či už väzňa alebo aj deti na ulici a dovoľovať si až tak, akoby pre nich zákon neplatil???

Zákon platí pre všetkých, preto žiadam, aby tento prípad bol riadne šetrený a hyeny v zelených uniformách na čele s riaditeľom ÚVTOS, vedúcou výkonu trestu, ako aj so šéfom PBS LEOPOLDOV riadne potrestaný!

Jedným z kandidátov na generálneho prokurátora je aj Daniel Lipšic

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies