Futej & Partners: International Practice Group konferencia v Bratislave

V Bratislave sa od 16.-20. októbra 2019 v hoteli Carlton konala v spolupráci s advokátskou kanceláriou Futej & Partners konferencia International Practice Group.

International Practice Group (IPG) je medzinárodné neziskové združenie nezávislých právnikov, účtovníkov, daňových poradcov a ďalších odborníkov. Medzi ich členov patria kvalitné a proaktívne právnické firmy (medzi nimi aj Futej & Partners), účtovnícke firmy a daňoví poradcovia, ktorí sa venujú všetkým potrebám svojich medzinárodných klientov.

IPG Conference Bratislava Futej & Partners
Daniel Futej (Futej & Partners)

IPG bola založená v roku 1988 pod názvom International Practice Group (IPG). V roku 1992 sa skupina zlúčila s EULEX a pokračovala pod názvom EULEX IPG. V snahe vyjadriť  nové poslanie a ďalej udržiavať súčasný rast členov za hranicami EÚ sa v roku 2006  združenie opäť zmenilo na medzinárodnú skupinu Practice Group. V januári 2009 sa spoločnosť IPG zlúčila s Picatrexom, medzinárodnou organizáciou porovnateľnou s IPG a členmi po celej Európe. Zlúčenie prinieslo nielen zvýšenie počtu, ale aj pokrytie ďalších krajín, ako aj doplnkových služieb v krajinách, v ktorých už boli aktívni.

IPG Conference Bratislava Futej & Partners
Daniel Futej :IPG Conference Bratislava Futej & Partners

Ako nevýhradné nadnárodné združenie má IPG v súčasnosti viac ako 110 členských firiem, ktoré združujú viac ako 2 500 odborníkov na celom svete. IPG riadi správna rada, podporovaná poradným výborom a etickou komisiou. Koordinátor  členov dohliada na všetky operácie súvisiace s členmi. Členovia IPG sa stretávajú najmenej dvakrát ročne počas jarných a jesenných konferencií (jesenná konferencia 2019 v Bratislave), ktoré sa striedavo konajú v rôznych mestách a organizujú ich členovia.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies