Hlasné trúby americkej ambasády na Slovensku si splnili svoju „vazalskú“ povinnosť

Takže máme to kompletné! Hlasné trúby americkej ambasády na Slovensku si splnili svoju „vazalskú“ povinnosť. Svorne si „kopli“ do generálneho prokurátora Maroša Žilinku za to, že si dovolil spripomienkovať a označiť za protiústavnú „Obrannú“ dohodu s USA a že si dovolil ísť na zahraničnú cestu do Ruskej federácie pri príležitosti osláv 300-tého výročia ruskej generálnej prokuratúry.

To si mal akože pýtať priepustku od nejakého „chlapčeka“ Šeligu ?!

Alebo pred tým ako sa rozhodol, že generálna prokuratúra „rozpráši“ Korčokovu a Naďovu okupačnú zmluvu, sa mal ísť opýtať zapredancov Naďa a Korčoka či sa k tomu vôbec môže vyjadriť ?!

Čaputovej sa po záhrade promenáduje americká veľvyslankyňa ako keby jej to tam patrilo, ale keď Žilinka v Rusku dohodne medzinárodnú spoluprácu s ruskou generálnou prokuratúrou v boji proti zločinom, tak Zuzanka to veľmi citlivo vníma, moralizuje a vyhreší Žilinku ako nejaké neposlušne decko.

No a ešte pani Remišová. Tá ma tentokrát veľmi sklamala tým jej divadelným predstavením. Čakal som, že minimálne začne vrieskať ako zmyslov zbavená, že Žilinka je ruská geopolitická zbraň, ktorou Putin vedie hybridnú vojnu proti Slovensku. Ale asi má momentálne celú svoju mentálnu kapacitu zaneprázdnenú s DPH-čkou, a preto jej uniklo, že nielen Žilinkova popularita a dôveryhodnosť, ale aj Putinova popularita a dôveryhodnosť medzi Slovákmi je násobne vyššia ako tá jej. Šach-mat Veronika!

To, že sa tieto protislovenské živly tak osopili voči Žilinkovi, ma len utvrdzuje v tom, že pán Žilinka je chlap na správnom mieste! A to nielen z odborného, ale aj z morálneho hľadiska.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies