Hovorcova vláda je definitívne na uterák alebo ako vyrobili z Haščáka “ ctihodného občana“

Slovensko patrí medzi krajiny, ktoré najhoršie zvládli pandémiu, podnikateľské prostredie je zdevastované, boj proti “mafii” nie je bojom, ale pomstou, právny štát na okraji priepasti, riziko straty suverenity, miliardy eur vyhodené von oknom na propagandu farmafiriem, milióny v schránkach, extrémne drahé prasce…

…Špeciálny prokurátor vyšachovaný zo všetkých politických prípadov, nenávidený a milovaný Generálny prokurátor, mŕtvy generál vo väzbe, vojna v polícii, bývalý policajný prezident podozrivý z marenia vyšetrovania, Policajný prezident s politickými vyhláseniami, ministerka kultúry a jej mladícka naivita a nenávidený oligarcha čochvíľa s pečiatkou “ctihodný občan”. Kto ešte môže vláde Igora Matoviča na čele s hovorcom Eduardom Hegerom veriť?

Aby sa nezabudlo…

Existuje niečo, čo títo hlupáci nepokašľali?

Toľko nenávidený Marian Kočner má kamaráta ministra hospodárstva. Mafiánsku minulosť neutají predseda parlamentu, tú eštebácku zasa minister životného prostredia! Môže niekto s týmito ľuďmi za chrbtom kázať o morálke?

Minister zahraničných vecí, diplomat kariérista, odchovaný na “americkom sne”, si s ministrom obrany z think tanku plateného USA, ktorým ešte pred pár rokmi nesmrdeli funkcie od Smeru-SD, sú držiteľmi jedinej pravdy v oblasti zahraničnej politiky, vďaka čomu Slovensko s najväčšou pravdepodobnosťou podpíše vazalskú zmluvu s USA, čím si dvaja ministri urobia “americký sen” na Slovensku!

Školstvo vedie obuvník/kaderník/plagiátor, ktorý už dva roky hovorí, že školy sa budú zatvárať posledné a jediné, čo dokázal je snaha presadiť politizáciu akademickej obce. Na rezorte zdravotníctva vystriedal blbší toho blbého, ktorý v čase vyhlásenia možnej “humanitárnej krízy” odcestuje vzdávať hold Slnku do Ománu, a to v čase, keď rozumom pravého gumáka chcel zakázať rodinám návštevy! Hovädo na čele zdravotníctva kritizuje daňový podvodník, ktorého zachránila premlčacia doba a kamarát, ktorý dnes sedí na stoličke Špeciálneho prokurátora.

Spravodlivosť, lepšie povedané pomstu, riadi ženská, ktorá pri “záhadných” okolnostiach väzneného generála šírila jednu fámu za druhou, aby po jeho smrti zriadila politickú komisiu, ktorá jej dosvedčí, že išlo o samovraždu! Eurofondy, ktoré chcela vláda míňať, aby boli konečne minuté drží v rukách nekompetentná hlupaňa, a to doslova, ktorá nerozumie ničomu a možno ani sama sebe!

Predpokladom udržania sa v čele polície sa stalo pätolízačstvo vládnej garnitúre, ktorú v tejto oblasti zastupuje podozrivý frajer, ktorý riadi Policajného prezidenta ako svoju bábku. Hrdinom v polícii je ten, kto nenávidí zosnulého generála, alebo je ochotný zabásnuť ľudí z bývalej vládnej garnitúry! Ministra práce zasa namiesto činnosti jeho rezortu, v ktorom sa “stratili” milióny zaujíma parlamentný boj o potraty .

Novovytvorené kreslo podpredsedu vlády pre legislatívu doteraz skôr slúžilo na cestovanie za rodinou ako na samotný výkon pre štát. A doprava? Tá v čase nekončiach lockdownov a domácich väzení nikoho nezaujíma!

Krvavé oči mocných vyjdú daňovníka draho!

Ministerka kultúry nemá tiež ku Kočnerovi ďaleko, veď pred pár rokmi si vymieňala maily s vtedajším Kočnerovým človekom Petrom Tóthom, nedávno neprípustná komunikácia pre extrémne jednoduchých ľudí z OĽaNO sa dnes stala “mladíckou naivitou”! Zlaté padáky sa vymenili za zlaté ošípané, ktoré sa niektorým oplatí chovať viac ako predaj testov, napokon na ministerstve pôdohospodárstva a viac ako na covide dá zarobiť na situácii s africkým morom.

Jediným tromfom vlády jej hovorcu bolo, že ľudia mali možnosť vidieť v putách vplyvných ľudí! Žiaľ, najmä pre štátny rozpočet, červené súkno a chuť po pomste už začína mať úplne opačný vplyv, aký si strojcovia pomsty želali! V roku 2021 až 13 rozhodnutí Ústavného súdu o porušovaní ľudských práv, ktoré spolu s prepustenými nedajú dokopy ani dobre kompenzovaní a spievajúci kajúcnici.

Čerešničkou na torte, ktorú v konečnom dôsledku zaplatí daňový poplatník, začínajú byť žaloby štátu!

Nikto neurobil pre Jaroslava Haščáka toľko ako práve vláda, ktorá brojila proti nemu! Buď sa mu štát ospravedlní a získa pečiatku “ctihodný občan”, alebo môže financmajster podvodník hľadať desiatky miliónov eur!

Gólom je, že Haščáka bude zastupovať právnik blízky Špeciálnemu prokurátorovi Peter Kubina, ktorý po Danielovi Lipšicovi “zdedil” všetky prípady, a to vrátane vraždy Jána Kuciaka, kde Haščák vystupuje ako svedok.

Všetky mýty o “vláde zmeny” sú teda pokorené, zostáva jeden jediný – štempeľ od psychiatrov, že Slovensku vládnu blázni, ale dúfajme, že zodpovední za svoje činy…

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies