Koalícia je v troskách

Matovič najnovšie týra ministra Grohlinga ako zvrátený chuligán, ktorý trhá nohy žabám.
Dnes v parlamente som prechádzal okolo hlúčiku poslancov SaS, ktorí neskrývali rozčúlenie z toho, čo stvára Igor Matovič. To rozum neberie! S ministrom školstva Grohlingom cvičí ako s opičkou Mončiči na gumičke.
Najskôr ho vyzve, nech vyrieši otvorenie škôl, potom mu to zareže, ešte raz ho vyzve, ešte raz zareže a potom si prevezme celú agendu sám a vyhlási za svoj nápad to, čo predtým zarezal.

Svedkovia Matovičovi mu tlieskajú – ach, Igor záchranca! To je také lacné a detinské, že už aj škôlkari sa chytajú za hlavu. Aj oni majú viac rozumu a cti ako Matovič. Najlepšie na tom je, že Matovič sa rozhodol, že on sám, Jeho veličenstvo, bude určovať, ktoré školy smú byť láskavo otvorené. A hádajte, ktorú školu otvoril – no predsa svoju! Teda tú, kam chodia jeho deti. Lebo jeho Klárka už mrnčala. Čo tam po všetkých ostatných deťoch, ktorých sú státisíce a ktoré sú zúfalé! Čo tam po tom, že on je premiér a má sa starať o všetkých občanov. Celé Slovensko skáče, ako Klárka píska.

Mimochodom, tá škola, ktorú Matovič ide otvoriť, to je presne tá škola, v ktorej sedela v manažmente jeho žena Pavlínka. Tá istá škola, ktorú vlastní ten istý čávo, čo vlastní trnavskú firmu, ktorej Matovič prihral biznis s kórejskými rýchlotestami za 50 miliónov.

Klientelizmus ako mraky!

To nevymyslíš, to je Matovič. Ako sa hovorí – ruka ruku myje. Ja len, že Matovič má plné ústa mafie, keď hovorí o všetkých naokolo, ale presne toto sú praktiky mafie – že si takto vzájomne vytvoria sieť, ktorá si pomáha a ubližuje ostatným. Potrebujete ešte ďalší dôkaz, že trnavská mafia ovládla štát?

Nervy strácajú už aj novinári. Tkačenko zo Sme odporúča Grohlingovi položiť funkciu, Dag Daniš z Postoju volá po Matovičovom psychiatrickom vyšetrení. A mimochodom, poslankyňa SaS Cigániková Matovičovi odkazuje, že terorizuje rodičov a šikanuje Grohlinga len preto, aby sa mu Sulík ospravedlnil.

Áno, je to tak. Predseda vlády je chorý človek, on nie je duševne v poriadku a to, ako infantilne ponižuje SaS, je nenormálne. Najsmutnejšie na tom je, že si za rukojemníkov zobral naše deti. A za každú cenu ich chce nasilu špajchlovať a neskôr bude takto isto vydierať aj s očkovaním – pripravte sa na najhoršie.

Oberá deti o budúcnosť a ničí im detstvo – len preto, aby všetkým ukázal, že on je tu ten najkrajší – on, princ Krasoň, pred ktorými kľačia všetci poddaní a prosia o milosť… Ak by bol komplex menejcennosti človek, vyzeral by ako Matovič.

Každý deň preráža nové dno. A v ľuďoch to vrie. Ten chlap má už jedinú šancu – do konca života chodiť v obrnenom transportéri. Kto siahne ľuďom na deti, ten pocíti, čo je to hnev mám a otcov!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies