Kočnerov osud ako voodoo rituál slovenského bulváru

Médiám chýba atrakcia, vyrobili  si vlastného Kočnera, ktorého verejne lynčujú

Nedávny vývoj situácie okolo záhadne získaných 57 TB dát, s ktorými pracuje skupina investigatívneho centra v Čechách naznačuje, že v pozadí aktivít niektorých našich médií stojí skupina intenzívne koordinovaná Petrom Tóthom, ktorý pravdepodobne nastúpil na svoju novú pozíciu,  konzultanta v médiách.

 

Veľký brat mystifikuje a zasahuje z Česka

Po nedávnom zverejnení škandalózneho odhalenia, že Šanta s Lipšicom od začiatku mali poznatky o pravosti zmeniek, média sa intenzívne vyhýbajú ku zverejneniu stanoviska k doposiaľ najvážnejšiemu zisteniu v spore.

 

Zmenky neboli sfalšované,  JUDr. Daniel Lipšic a prokurátor JUDr. Šanta oklamali celé Slovensko

Novinári sú v súčasnosti platení sú za odvádzanie pozornosti od podstaty. Miesto seriózneho informovania o spore, vyťahujú banality, ktorými sa pokúšajú navodiť  dojem, že Kočner vykonáva svoje zločinecké aktivity ešte aj spoza mreží.

Naposledy túto demagógiu predviedol Adam Valček zo SME . Snaží sa nás presvedčiť, že  moták pochádza od Kočnera, ktorý z väzby dáva inštrukcie svojej vlastnej dcére aké má robiť opatrenia.

Ak by túto skutočnosť nepotvrdzoval práve Tóth, možno nikto ani nespozornel, ale Tóthovo meno odznelo ako verifikanta, čiže má byť ako súčasť konšpirácie, zárukou pravosti motáka.

Kto pozná Mariána Kočnera, vie, že týmto spôsobom nemá dôvod komunikovať s vlastnou dcérou. Kočnerove firmy majú svoje manažmenty,  poverené a splnomocnené vykonávať a zastupovať Mariána Kočnera aj v dobe, keď je vo väzbe. Kočner je pravidelne navštevovaný právnymi zástupcami aj kvôli vedeným sporom a vývoju v svojich firmách. Znamená to, že ak zastupujú Kočnera na valnom zhromaždení na základe univerzálnej plnej moci, presne vedia, čo znamená pre nového konateľa  prevzatie riadenia tejto firmy.  Marián Kočner skutočne nepotrebuje posielať motáky, a  vonkoncom nie vlastnej dcére.

Ďalší falzifikát motáku

K pravosti údajných motákov, ktoré údajne dekonšpiroval Peter Tóth sme sa už vyjadrili, takže pripomenieme krátku ukážku pravej Kočnerovej žiadanky s jeho rukopisom:

K tomu si prirovnajme opäť rukopis, ktorý nám priniesol z archívu investigatívneho centra v Čechách Adam Valček. Názor si urobí aj laik.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znalecké skúmanie  Kočnerových motákov bude verejnou potupou znalca, ktorý vyhlási zhodu písma

Aké informácie má Kočner zakázané poskytovať?

Marián Kočner je od 28.júna 2018 vo väzbe na základe podozrenia, že bude mariť vyšetrovanie a bude pokračovať v trestnej činnosti. Táto okolnosť neznamená, že je zbavený akýchkoľvek práv, včítane vlastníckych práv a povinností konateľa v množstve firiem. Tieto firmy ako právnické osoby musia vykonávať svoje povinnosti voči štátu, platiť dane a poplatky, platiť mzdy a odvody za zamestnancov.

Kočner, prostredníctvom svojich splnomocnených právnikov musí tieto povinnosti aj spoza mreže vykonávať. Povinnosti môže preniesť na kohokoľvek. Na doterajších manažérov vo firmách alebo rodinných príslušníkov, nikto mu to nemôže zakázať. Z tohto pohľadu, dokonca aj v prípade, že by bol pravý,  neobsahuje žiadnu informáciu, ktorá by súvisela s objasňovaním a vyšetrovaním skutku, za ktorý Kočnera vzali do väzby.

Valčekove mydlové bubliny

Nadšené a zákerné ovácie Adama Valčeka ako sa opäť podarilo niečo odhaliť je len trápna bublina, ktorá spľasne bezprostredne pri prvej konfrontácii formy a obsahu. Informácia s vodotlačou investigatívneho centra na dokumente potvrdzuje iba ak ďalšiu domnienku, že spomínané centrum je skutočnou spravodajskou bunkou, ktorá má v zadaní úplne bezvýznamnými a nič obsahovo nedokazujúcimi dokumentmi, negatívnu mystifikáciu a verejný lynč Mariána Kočnera za akúkoľvek cenu.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies