Kollárovi a Krajniakovi sa začína rozpadávať ich hnutie Sme rodina

Sme Rodina už prestala plniť funkciu silnej strany, ktorá bude riešiť problémy obyvateľov Slovenska. Zradila všetko, čo sľúbila, píše okresná organizácia Kollárovho hnutia.

Na sociálnej sieti okresnej organizácie Sme rodina – Ilava, sa objavil status, ktorý hovorí sám za seba. Komentujúci, ktorí sa do diskusie pridali a vyzerá to tak, že sami sú členmi hnutia, možno niektorí už bývalí a cítia sa centrálou hnutia oklamaní. Okrem iného im vytýkajú aj to, že do riadiacich funkcií boli dosadzovaní  ľudia, ktorí nie sú členmi Sme rodina a nepodieľali sa na chode a kampaniach hnutia.

Podobný príklad je minister Doležal, ktorý bol dosadený na svoj post, ako nečlen Sme rodina. Podobne je na tom aj jeho štátny tajomník Jaroslav Kmeť, donedávna zamestnanec Úradu podpredsedu vlády SR za Richarda Rašiho, ktorý bol silný podporovateľ strany SMER-SD.

Nespokojnosť zrejme je aj v iných častiach Slovenska. Okrem Ilavy sa spomínajú aj okresy hnutia Sme rodina Liptovský Mikuláš, Rožňava, Prešov, Trenčín, Humenné. Jedna z diskutúcich sa vyjadrila, že „najvážnejším problémom hnutia je, že volebnou nocou Kollár zabudol na okresné štruktúry, ktoré mu po celú dobu robili pevný základ hnutia. Do funkcií dosadil veľa ľudí, ktorí vôbec neboli z radov hnutia a do vedenia postavil rozporuplnú, samoľúbu a neschopnú generálnu tajomníčku. Úplne zabudol, že okresné štruktúry ešte dodnes sa iba prizerajú, komu to vlastne 4 roky pomáhali a čakajú na veľké ďakujem“.

Sme Rodina už prestala plniť funkciu silnej strany, ktorá bude riešiť problémy obyvateľov Slovenska. Práve naopak! Zradila všetko, čo sľúbila. Svojim členom na spoločných konferenciách (ak sa dostaneme do vlády, postaráme sa o svojich členov)… Na posty riaditeľov UPSVaR I Sociálnej poisťovne dosadzuje ľudí bez príslušnosti k strane ale ešte horšie bez odbornosti a praxe k odboru… Z postov predsedov okresných organizácií vyhadzuje ľudí, ktorí im pomohli dostať sa na kreslá na ministerstvá a vo vláde a dosadzujú ľudí, ktorí nikdy v teréne pre ich nepohli ani prstom. Skončili už viacerí predsedovia I celé skupiny Hnutia Sme Rodina, ktoré fungovali a šliapali za týchto papalášov terén štyri roky. 

 

 


Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies