Očkovacia mánia

Zaráža ma, koľko koaličných, ale aj opozičných ľudí, ktorí si radi hovoria politici, tým či oným spôsobom ľudí tlačia do očkovania.

Dámy a páni politici, o vakcínach, ktoré nám tu podsúvajú globalistické elity spoza veľkej mláky nemáte  poväčšine ani šajnu, ale usilovne presviedčate, lobujete, vyhrážate sa, prosíte, len aby ste občanov donútili k rozhodnutiu pichnúť si do tela ďalšiu chemikáliu.

Viem, je to rýchle, podľa vás aj účinné a najmä také, také vedecké. Je tu však aj iná dôležitá otázka. Je vakcinácia humánna? Je naozaj nevyhnutná, aby sme boli zdraví? A čo ľudská duša? Aj tú chcete liečiť vakcínami? Lebo človek je komplexná bytosť, nie robot poskladaný vo fabrike zo súčiastok.

Aby som nebol chápaný zle, nie som proti výdobytkom vedy. Som proti ich nesprávnemu a nepresnému využívaniu. Preto očkovanie nepovažujem za hrozbu, ale ani za nejaký univerzálny nástroj západnej medicíny na podporu zdravia.

Zdravie je omnoho zložitejšie ako nám to prezentujú lekári, farmaceuti a po novom najmä novinári a politici.

 

 

Odklonili sme sa od svojej podstaty a naháňame umelé a dočasné riešenia pre naše telo. Väčšinou za pomoci umelých prefabrikovaných chemikálií, o ktorých máme hmlisté, alebo žiadne vedomosti… Kašleme pritom na to, že telo je len jedna stránka našej existencie. Filozofia a ďalšie spoločenské vedy sú dnes zahnané do kúta.

Svetu vládnu technokrati bez citu a empatie a bez emocionálneho kvocientu EQ. To je pre náš národ aj celé ľudstvo veľmi veľmi nebezpečné!

Ľudia, ktorí chcú ostatných viesť, musia totiž využívať inteligenciu a emocionalitu v rovnováhe vyslobodenie sa z novodobého technokratického a “rozumového” otroctva.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies