Konečne začína prvý štrajk! Štrajkujúci vyjadrujú svoj odpor nie absenciou, ale nástupom do práce

Gratulujeme, Matovič dokázal prevrátiť opäť všetko naopak…aj definíciu štrajku. Svojimi absurdnými akciami donútil ľudí k absurdným reakciám.

– Mnohí majitelia reštaurácií a barov už prepísali prevádzky na virtuálne s.r.o.-čky a otvorili aj napriek vládnym zákazom. Keď dostanú pokutu, tak nemajetnú s.r.o.-čku zrušia. Mnohé fitká zase mali a majú otvorené na čierno, na báze súkromných klubov…

– Prečo to robia? Lebo im ide o prežitie, a jednoducho už nemajú čo stratiť. Nielen majitelia, ale aj rodiny desiatok tisíc ľudí, ktorí pracujú v týchto prevádzkach ako obsluha. Za každou zatvorenou prevádzkou treba vidieť aj dieťa, ktorému rodičia nemajú za čo kúpiť vianočné darčeky alebo dokonca ani potraviny.

– Za núteným dlhodobým zatvorením gastro prevádzok, barov a športových klubov netreba hľadať nejaké epidemiologické štúdie. Opäť ide len o (s)prostý Matovičov osobný a politický konflikt so SaS-kou, ktorá má na starosti hospodárstvo, školstvo a šport. Matovič už nie raz odkázal zástupcov týchto odvetví, nech idú nadávať SaS-károm. O to mu ide.

– Plošné zatváranie prevádzok, škôl a športových klubov aj v nerizikových oblastiach je primitívne a nelogické. A ako vidíme na číslach, nevedie k žiadnemu riešeniu problému.

– Ľudová strana Naše Slovensko stojí jednoznačne na strane zúfalých majiteľov prevádzok, ktoré vláda už dlhodobo a systematicky svojimi spormi, chaosom a aroganciou ničí.

– Držíme palce! Ľudia, vstávajte! Podporíme vás ako vládzeme!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies