Pán Matovič, koľko ľudí zabilo Vaše celoplošné testovanie?

Polícia zverejnila status o tom, že človek, ktorý sa zúčastnil protivládneho protestu 17. novembra zomrel (vraj) na Covid. Pozoruhodné ako štát okamžite „vie“ presné miesto a čas nákazy, keď inak nevie vypátrať ani 11 ilegálnych imigrantov, ktorí pred 4 dňami ušli policajtom a dodnes desia ľudí v okolí Hornej Štubne…
Igor Matovič skonštatoval, že z ľudí, ktorí sa zúčastnili demonštrácie je (vraj) pozitívny každý tretí človek. A policajti proti demonštrantom (vraj) nezasiahli, lebo on – veľkodušný ich nechcel poslať na smrť Covidom (https://dennikslovensko.sk/…/po-protestoch-v…/).
Ako prišiel premiér na to, že z protestujúcich je pozitívny každý tretí človek, ak protestujúcich nikto neidentifikoval a nikto ani netestoval?! Jednoducho, ako vždy – vycucal si to z prsta.
Mimochodom, zdá sa, že Matovičov prst je momentálne štátotvorný zdroj dát  Premiér z neho dokáže vycucať každý údaj, a hneď aj s výhovorkou ukáže tento zázračný prst vždy na vinníka, kto za to môže.
To, že polícia, infantilný admin a následne premiér spája úmrtie človeka s protestom je prasprosté zneužívanie. Ak by sme postupovali podľa tohto vzorca, mal by admin policajnej stránky zverejniť aj to, koľko ľudí zomrelo od Matovičoveho celoplošného testovania, kde sa tlačili milióny ľudí. Pomôžem vám, podľa oficiálnych čísel zomrelo odvtedy (vraj) s Covidom presne 417 ľudí. Zabilo ich Matovičove testovanie?
Podsúvanie viny a zodpovednosti za mŕtvych na opozíciu, resp. na protestujúcich, je úbohá snaha o diskreditáciu. A samozrejme, protiopozičné (a protislovenské) médiá túto diskreditačnú kampaň vždy s radosťou podporia
Osobne za tým nevidím nič iné, iba zúfalý pokus politického jadra policajného vedenia a zúfalého premiéra Matoviča o diskreditáciu protestov a urputnú snahu o odstrašenie ľudí z ďalších plánovaných protivládnych zhromaždení.
Nečudo, že vládni funkcionári v panike tárajú dve na tri, veď podľa včerajšieho prieskumu si viac ako polovica voličov želá Matovičovu premiérsku hlavu a predčasné voľby, ktoré by už nevyhral (https://www.postoj.sk/…/za-referendum-o-predcasnych…)
V sobotu 12.12.2020 o 12:00 ideme protestovať opäť  Lebo Matovič je nebezpečnejší ako vírus!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies