Krátke správy z domova i zo sveta … podľa ministerky Kolíkovej je smrť Lučanského vo väzbe banalita…

Matovič chce dávať 10-tisícové pokuty, ak sa dá niekto prednostne zaočkovať. Vtipné na tom je, že toto opatrenie prijal, keď už sú všetci papaláši zaočkovaní, vrátane poradcov a úradníkov na ministerstve zdravotníctva.

To je skoro ako s jeho diplomovkou – ja Matovič som spravil podvod, takže vy občania budete trpieť. Perfektné. A čo tak radšej zbaviť funkcie Šeligu, ktorý sa ako 30-ročný fagan predbehol pred všetkých zdravotníkov z prvej línie?

Podľa oficiálneho hlásenia z 9. decembra 2020 bol Milan Lučanský premiestnený do Ústavu na výkon väzby v Banskej Bystrici. Ani Prešov, ani Ružomberok, ani Trenčín, ale Banská Bystrica. Čierne na bielom.

Ministerka Kolíková to popiera, vraj to je len banalita. Vo väzbe zomrel človek a ona to nazve banalitou. Prevážali ho tu po celej republike, z nemocnice do nemocnice, z cely do cely, utrpel podozrivé zranenia, nemohol vidieť rodinu, narábali s ním ako s teroristom, nič im nesedí. A ona to nazve banalitou.

V každej inej civilizovanej krajine by už ministerka spravodlivosti stála v rade na úrade práce. Ale tuná kvetinka na ministerstve svojim jemným nežným hláskom zaševelí, že to je len administratívna banalitka.

Kolíková to ďalej dáva na terminátora v sukni. Však len zomrel človek. Hrdina. Čo zatváral mafiánov. And what? Ako to povedal Robert Fico – v Kolíkovej je asi toľko emócií, ako v strúhadle na mrkvu.

Veci sa dejú aj vo svete. Po internete kolujú vtipy, že Venezuela uznala za amerického prezidenta toho smiešneho chlapíka z baranicou a rohmi, čo vtrhol do Kapitolu vo Washingtone.

Keby to fakt urobili, svet by ľahol smiechom – keď USA uznali za venezuelského prezidenta nejakého Guaidá, prečo by Venezuela nemohla uznať nejakého QAnona Shamana? Pecka!

Spojené štáty zaradili Kubu na zoznam krajín podporujúcich terorizmus. Fail roka. Kuba samozrejme s terorizmom nemá nič spoločné, ale viete, čo je na tom najlepšie?

Že Kuba Američanom nikdy nič neurobila, zato Američania zorganizovali vojenský vpád v Zátoke svíň, desiatky neúspešných atentátov na Fidela Castra a dokonca bombový teroristický útok na kubánske lietadlo v roku 1976, pri ktorom zomrelo 73 ľudí. Tak kto je tu terorista?

Nič v zlom, priatelia vo Washingtone, ale ak niekto patrí na ten váš zoznam, tak ste to predovšetkým vy, Spojené štáty. Pán prezident QAnon Shaman, robte s tým niečo, preboha. Veď Amerika je už na smiech celému svetu.

A ešte späť na Slovensko: konečne sa došlo na to, kto prenasleduje Moniku Tódovú. Orgány činné v trestnom konaní vraj prípad uzavreli a dospeli k jednoznačnému výsledku: prenasleduje ju jej vlastné svedomie.

Ak náhodou bude tvrdiť, že ju sleduje auto a za volantom vidí Milana Lučanského, má to len jedno vysvetlenie – výčitky svedomia. Ona vie, že za to môže. A jedného dňa ju to zožerie zvnútra. Aj s tou jej sudkyňou. Navštívte psychiatra, pani Tódová, navštívte psychiatra.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies