Lengvarský si očividne pomýlil našu krajinu s „buzerpľacom“

Slovensko ide opačným smerom, ako odporúča EMA a WHO

Na obrázku môže byť 1 osobaAko prví sa ozvali experti z britskej vakcinačnej komisie. Tvrdia, že opakované očkovanie proti kovidu je neudržateľné a nepotrebné.

Taktiež expertná skupina Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) vyhlásila, že neustále plošné preočkovávanie tzv. „booster shotmi“ nie je udržateľné a ani vhodné. Efektivita vakcín pri nových mutáciách klesá.

A čerešnička na záver: Európska lieková agentúra (EMA) tvrdí, že „opakované podávanie posilňujúcich očkovacích dávok bude neudržateľné a môže sa potenciálne dospieť až k problémom s imunitnou odpoveďou“.

A je to tu

Zahraniční vedci a expertné tímy regulačných úradov tlačia na prehodnotenie očkovacej kampane

No a naša prispatá vláda namiesto toho, aby sa riadili nariadeniami EMA a WHO a dali už konečne pokoj národu s nezmyselným „OP“ režimom, tak aj naďalej fungujú a správajú sa doslova ako zmluvní distribútori výrobcov vakcín.

Pri Lengvarskom to veľmi neprekvapuje, keďže v lete priznal, že sa riadi inštrukciami od Pfizeru a farmafiriem.

Neprimerané zásahy štátnej moci do práv ľudí už začínajú mať trhliny! Ak aj naďalej budú pokračovať, tak potom by sa tí „obchodníci so slobodou“ mali pripraviť, že za svoje rozhodnutia budú platiť – a nielen politicky.

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies