Naď je dezinformátor a vlastizradca

Tak a teraz som zvedavý, či sa dezinformátori Naď a Šeliga ospravedlnia Marošovi Žilinkovi za to, že klamali.

Podľa Naďa mala byť slovenská generálna prokuratúra jediná z EÚ, ktorá bude mať zastúpenie na oslavách 300.výročia ruskej generálnej prokuratúry v Moskve.

Počúvali sme od vládnych predstaviteľov, aké je Rusko izolované a akú robí Maroš Žilinka hanbu. A dnes vyšlo najavo, že v Rusku boli zástupcovia z Talianska, Belgicka či Slovinska.

Boli tam dokonca aj Nóri, ktorí síce nie sú členmi EÚ, ale patria medzi špičku v oblasti demokracie a právneho štátu – a na čele Nórska nestoja burani ako Naď.

Tak čo, pán Naď? Šírili ste dezinformáciu a chorobnú nenávisť voči Rusku. Maroš Žilinka v Rusku nerobil hanbu – naopak, dôstojne reprezentoval Slovenskú republiku, ktorú vy ste zradili.

Lengvarský si očividne pomýlil našu krajinu s „buzerpľacom“

Najšialenejšie obvinenie v Naďovom repertoári bolo, že Maroš Žilinka skritizoval Obrannú dohodu s USA iba preto, aby sa tým v Moskve mohol pochváliť.

Aký veľký musíte byť buran, že vám vôbec niečo také napadne. Prečo by niekto niečo takéto robil kvôli nejakej zahraničnej ceste? Veď to rozum neberie.

A potom mi to došlo. Nerobí to tak naozaj nikto – iba Naď. Inak by mu to nenapadlo ani len použiť ako argument, lebo takúto kravinu v dejinách diplomacie ešte nevymyslel nikto na svete.

A tak som si schválne pozrel, kde bol naposledy Naď – a že teda čo si na túto zahraničnú cestu zobral ako svoj tromf, aby sa zahraničným partnerom mohol podhadzovať – lebo toto vyčítal Žilinkovi, takže takto zjavne rozmýšľa.

A čuduj sa svete, Naď bol na konci októbra v Spojených štátoch amerických. A tam dojato sľúbil americkému ministrovi obrany, že čo najskôr prijmeme obrannú dohodu.

Toho tragéda si Američania možno ani nemuseli kúpiť, on spáchal vlastizradu len preto, aby sa naňho v USA usmiali – lebo tak funguje jeho zakomplexovaná myseľ. To je príšerné.

Odkedy sa vrátil z USA, ubehlo len zopár týždňov a šup, Naď schválil totálne nevýhodnú dohodu, ktorá vlastne znamená okupáciu slovenského územia cudzou armádou.

Z Washingtonu mu potom zavolal americký minister, cez telefón ho pochválil, Naď radostne vrtel chvostíkom a teší sa na pamľsok z USA.

Keď Slovensko zistilo, čo to, preboha, schválil, tak sa naňho spustila vlna kritiky zo strany Smeru aj občianskej spoločnosti a logicky sa pridal aj generálny prokurátor – lebo má na rozdiel od Naďa mozog a česť.

A tak po ňom Naď začal vrieskať, že to robí len preto, že išiel do Moskvy – v skutočnosti tým Naď len odhalil vlastné motívy, ktoré mal na ceste do Ameriky v októbri.

Toto všetko ešte jedného dňa bude musieť byť poctivo vyšetrené. Naď klamal o Žilinkovi a jeho ceste do Ruska. A zradil Slovensko iba kvôli svojej trápnej návšteve USA.

Tak čo, pán minister – mať na čele ministerstva obrany dezinformátora a vlastizradcu, to hádam nie. Keby ste neboli taký nekonečný buran, tak už dávno odstúpite!

Žilinkovi nesiahate ani po päty – nikto nerobí Slovensku takú hanbu ako vy.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies