Lipšic a jeho nohsledi musia byť v strašnej dôkaznej kríze, ak potrebujú odpočúvať lídra opozície

Vážení priatelia, práve som sa vrátil z verejného stretnutia v Piešťanoch, preto reagujem až teraz. Dnešný deň je len potvrdením, že demokracia a právny štát sú na Slovensku v totálnom rozvrate.

Rok a pol hovorím o zneužívaní trestného práva na boj s opozíciou. Rok a pol tvrdím, že vo väzbe sedia nevinní ľudia a že prípad bývalého špeciálneho prokurátora D. Kováčika je politický monsterproces. Je to moja legitímna politická agenda, ktorá sa potvrdzuje každým dňom.

V akej dôkaznej kríze musí byť špeciálny prokurátor D. Lipšic a jeho nohsledi na Špeciálnej prokuratúre, ak dali sledovať a odpočúvať lídra opozičnej strany na jeho stretnutiach s obhajcami ľudí, ktorých považujem za nevinných. Lipšic a spol. už nemohli urobiť nič iné, aby potvrdili, že patria do rúk spravodlivosti.

S obhajcami nevinných ľudí som sa stretával a budem sa stretávať, aby som mal dostatok informácií na svoju politickú prácu. Z tohto absurdného odpočúvania sa nikto nedozvie nič viac, ako počuje odo mňa na tlačových konferenciách. Budem naďalej pracovať na dokázaní neviny nespravodlivo a z politických dôvodov obvinených nominantov opozície a osôb spojených s opozíciou.

A na záver. Vôbec ma neprekvapuje, že denník N, Aktuality a SME už zverejňujú nahrávky, ktoré sú vraj súčasťou spisu. Toto je súčasť špinavej práce Lipšica.

Milí novinári, kľudne zverejnite všetko, čo vám poslali prokurátori v rozpore so zákonom, dozviete sa len to, čo ste už odo mňa verejne počuli alebo ešte len budete počuť.

https://www.youtube.com/watch?v=Sb45XHKMlPc

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies