Ľudia začínajú ako rozumné riešenie vnímať Richarda Sulíka, pri Matovičovi vyzerá rozumne už takmer hocikto

Viete, čo je jedným zo znakov, že sme na tom politicky veľmi zle? Že ľudia začínajú ako rozumné riešenie vnímať Richarda Sulíka.

Popri Matovičovi vyzerá rozumne už takmer hocikto, ale, preboha: Richard Sulík stelesňuje všetko to zlo, ktoré sme tu od roku 1989 mali.

Snáď s výnimkou organizovaného zločinu, ale nezabúdal by som na jeho raňajky s Kočnerom, kde sa bavili aj o tom, ako sa korumpujú poslanci, a dôverné esemesky.
Sulík je typickým príkladom nevyzretého „reformátora“, ktorý sa pustí do hocijakej hlúposti, ak to vyzerá „moderne“, „prozápadne“, či proste cool.

Nie je to človek, ktorý by si vedel sadnúť s ekonómami špičkovej univerzity, západnej či východnej, a baviť sa o hospodárstve. Patrí presne do tej kasty ľudí, ktorým imidž vyrábajú konzultanti, „think-tanky“ a podnikateľská tlač. Nie reálne mozgy.

Obklopuje sa typmi, ktoré milujú hlavne neustálu plytkú sebaprezentáciu: stiahnuté gaťky, agresívne statusy bez obsahu, hlasné výkriky v parlamente. Nie je tam nič, čo by sa podobalo reálnej práci.

Okrem toho, je to človek, ktorého na politickú dráhu vypustila Penta (financovaním jeho knihy Odvodový bonus), osobne sa netají tým, že by najradšej demontoval sociálnu politiku a urobil tu z toho Áziu a medzi jeho zábavky patria také veci, ako zaletiť si súkromným lietadlom na večeru do Salzburgu.

Dnes si už dáva bacha, aby ho tak ľahko pri zbohatlíckych zábavkach a rečiach nechytili, ale to je tak všetko.
SaS je za demontáž štátu a je to, jednoducho povedané, v zásade protislovenská strana.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies