Matovič kompletne stratil kontakt s realitou.

Počúvali ste dnes premiéra na Slovenskom rozhlase? Matovič kompletne stratil kontakt s realitou. A jeho koaliční partneri detto.

V Slovenskom rozhlase dnes Matovič pôsobil, akoby to vysielali priamo z psychiatrickej liečebne. Bez urážky, ale on fakt dával, že situáciu na Slovensku zvládame, veď sa pozrite, aké máme super výsledky.

Haló – skoro 8 tisíc mŕtvych, sme najhorší na svete, ľudia nedostávajú žiadnu pomoc a on sa chváli výbornými štatistikami. Hovorím – on už komplet blúzni.

V istom momente dokonca povedal, že on, veľký spasiteľ, premení Slovensko na „štát, kde deti budú radi žiť“. Len akosi zabudol pripomenúť, že za pár mesiacov Slovensko premenil na štát, kde ich rodičia v tisíckach umierajú.

A samozrejme, za všetko môže Sulík, Sulík a potom ešte Sulík. Vraj to ženie „míľovými krokmi do predčasných volieb“, lebo chce ísť „na svoj ranč v Austrálii“.

To mal byť asi pokus bonznúť na Sulíka, že má kdesi haciendu – možno by tam mal Matovič zájsť s kamerou a vycapiť mu na dvere „Majetok Slovenskej republiky“. Len sa obávam, že dvakrát ten istý vtip nepobaví. Hlavne, keď mnohí z tých, čo by sa zasmiali, už kvôli Matovičovej neschopnosti nežijú.

Ušlo sa aj jeho vlastným. Poslanec OĽaNO Krošlák, ktorý Matoviča kritizoval, je vraj vlastne poslanec SaS – sme sa dozvedeli. K inému poslancovi Šudíkovi, ktorý už takisto hryzká, sa v relácii nedostali, ale Matovič asi nevidí, že sa mu rúca celý klub.

Len pre historické anály: Matovič má v klube úplných neandrtálcov, ktorí by mu mali ruky-nohy bozkávať, že ich vytiahol z kanála na výslnie.

Nebyť Matoviča, tak by umývali riady v McDonalde. Ale takto to chodí: teraz sa budú hrať na ťažkých moralistov a pekne si kopnú. Ochutnaj svoju vlastnú medicínu, Igor.

Nechýbala ani srdcervúca odvolávka na Jána Kuciaka. Matovič to dal až tak rozprávkovo, že poplietol aj mená aktérov – namiesto Janka a Martiny sme mali „Janka a Marienku“. Už tomu chýbala len perníková chalúpka a zlá ježibaba Sulík. Hovorím – psychiatrická liečebňa.

Ako inak, muselo byť aj fekálne slovo. Keď redaktorka hovorila o prúseroch, ktoré jeho vláda pácha, Matovič odpovedal, že si nemyslí, že je to „priekak“ a spokojne sa zachichotal. To viete, vo fekálnom štádiu sa každé malé dieťatko teší, keď môže v nejakej forme spomenúť slovo na h.

Za všetko môžu tí zlí Slováci, ktorí tomu úchvatnému hrdinskému premiérovi stále iba ubližujú. Ale on to znesie pre dobro národa… a tak.

Potom už relácia končila, asi došla sestrička s pilulkami a kazajkou… Oni si z nás fakt robia srandu. Matovič žije v tom, že všetko je fajn a Slovensku sa darí.

Jeho dvorná babkoherečka sa vystatuje, že Putin podľahol jej osobnému šarmu a vďaka jej tlaku poslal žiadosť o registráciu Sputniku do EMA – no chápete, Rusko čakalo, až kým Veronika nedá pokyn, ona je ten „Velký loutkář“, ktorý riadi celú zemeguľu.

V tomto oni žijú. Veľkí spasitelia, ktorí riadia svet. A ani o milimeter ustúpiť v ničom. Minister Naď z OĽaNO vyhukuje, že budú mať pokojne aj menšinovú vládu – a kto ti ju podrží, zlatúšik? Smer? Kotlebovci? Hlas? Si sa s koňom zrazil, Jaro?

Opakujem – oni sú kompletne odtrhnutí od reality. Všetci. Prezidentka Čaputová predviedla doposiaľ svoj najheroickejší výkon v boji proti korone, keď slávnostne – zapálila sviečku. Prešla sa po nádvorí paláca ako Morticia Addamsová a bolo. Vybavené.

To je všetko, na čo sa zmôže pani prezidentka. A potom slávnostne podrží Matoviča a oznámi, že post premiéra patrí OĽaNO. Však čo tam po tom, že tu na Slovensku zorganizovali jatky.

Akoby prezidentka nevidela, že tu sú jedinou záchranou predčasné voľby. Sviečka nám nepomôže, drahá pani, vy za Slovákov nemáte zapaľovať knôtiky, vy sa za nás máte postaviť!

A ako vrchol frašky, Grendelovi z OĽaNO v jeho anketke na sociálnej sieti vyjde, že 9700 jeho sledovateľov chce predčasné voľby a len 2600 je proti. Vykopal si vlastnú jamu a sám do nej spadol. Poor Gabor.

Už ich nechcú ani ich vlastní. Majú ich plné zuby všetci Slováci. Pravica opäť raz historicky zlyhala a je najvyšší čas to rozpustiť.

Odkážte to niekto pánovi premiérovi, keď sa preberie po pilulke. Tento chaos už musí skončiť! Predčasné voľby!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies