Matovičova vláda dnes spustila sociálny masaker, aký tu nebol od Kaníka

Čierny deň v dejinách Slovenska

Matovičova vláda dnes spustila sociálny masaker, aký tu nebol od Kaníka:

Na vláde dnes okradli priemerného dôchodcu o 260 eur. Všetci seniori mali dostať vďaka Smeru 460 eur ako trinásty dôchodok – vláda ich o to arogantne obrala.

Celkovo dôchodcov okradli o 280 miliónov eur. Mimochodom, bankám naliali 380 miliónov eur, čiže na banky majú, na seniorov nie.

Zároveň dnes okradli najchudobnejších zamestnancov o 33 eur na mesiac, pretože zrušili náš zákon o minimálnej mzde, ktorý mal garantovať zamestnancom 60% priemernej mzdy, a teda 656 eur.

Tripartita je prakticky mŕtva, vláda vyhlásila vojnu odborom. Na minimálnej mzde sa dohodla čisto s biznismenmi. Milióny zamestnancov nezastupoval nikto – arogantne k nich rozhodla partička milionárov. O nás bez nás. Učebnicová oligarchia.

Matovičova vláda dnes za niekoľko minút okradla o stovky miliónov tých najslabších – seniorov a pracujúcich ľudí. Hlavne, že si prídu na svoje advokát Miškovič, Kollárove rádiá aj zahraničné banky. Takto vyzerá vláda pravice – bohatí sú bohatší a chudobní chudobnejší.

Toto je lúpež storočia a zodpovedný je Igor Matovič a Milan Krajniak. Vláda sociálnych netvorov.

Toto neostane bez reakcie. Toto bude najhorúcejšia jeseň, akú kto zažil v slovenskej politike.

Vláda už prekročila všetky čiary.

Matovič, Naď a Korčok chcú na území Slovenska zaviesť dva právne režimy. Jeden americký pre jeho štyroch vojakov a druhý slovenský pre našich občanov a ostatných cudzincov pôsobiacich u nás.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies