Matovičove Eldorádo, hor sa znárodňovať …

Predstavte si, že som extrémista. A že tu nechcem demokraciu. A chcem zničiť svojich nepriateľov. Je to samozrejme nezmysel, ale čisto hypoteticky – predstavte si to. A predstavte si, že vyhrám voľby…

Ako prvé namontujem kamery každému opozičnému politikovi do spálne. S odôvodnením, že tam porcujú jeleňov. Roztočíme boj proti pásavke zemiakovej a imperialistickým pytliakom!

Potom videozáznamy pošlem spriazneným médiám, nech vysielajú nočné scény opozičných politikov – národ sa zasmeje nad tým, aký nápaditý je Lipšic v postieľke a ako Igorko uspáva mačičku.

A nedajbože niekto z opozičných lídrov povie niečo intímne, naše médiá z neho urobia netvora, ktorý neváži slová, keď je doma v spálni. Opozícia, teš sa na slobodu a demokraciu!

Igor Matovič: Fica roztrhám v zuboch

Ak bude mať niekto námietky, zavrieme do väzby. Potrápime. A možno sa niekto aj o papuču potkne. Aj nejaké tie „samovraždy“ budú, však prečo nie, vytvorím si politickú komisiu a tá skonštatuje, že všetko bolo alright.

V polícii urobím porádky. Cez krágľovací zákon povyhadzujem každého, kto bude reptať. Na špeciálnu prokuratúru si dosadím nejakého svojho urválka a ten bude likvidovať všetkých, na koho ukážem prstom. Jojojoj, to bude.

Súdy obsadím svojim Pamelami. Tie budú posielať ľudí na doživotie – juj, to bude prepadnutých majetkov. Za Lenina sa tomu hovorilo vyvlastňovanie, my to ale urobíme demokraticky.

My budeme akože bojovať so zločinom. Rozkošné. Že to nenapadlo Levovi Davidovičovi, načo vymýšľal všetky tie pamflety o boji s kapitalizmom, vyhovoríme sa predsa na boj s Hydrou. V polícii urobím porádky. Cez krágľovací zákon povyhadzujem každého, kto bude reptať.

Ak sa budú ľudia búriť, povieme, že sú triedni nepriatelia, ehm, pardon, dnes sa hovorí – extrémisti.

Dnes ťa šupnú za mreže za citovanie Ľudovíta Štúra, nuž tak my pošleme pravičiarov za mreže za citovanie Reagana a Thatcherovej. Všetci si budú povinne myslieť to, čo chceme my. V mene slobody a demokracie. Sladké.

Vládna moc na Slovensku definitívne rezignovala na zákonnosť

A keď budú ľudia moc reptať, tak polku národa vyhlásime za dezolátov a podľudí a pošleme ich do domáceho väzenia. Nepustíme ich do reštaurácií ani kina. Budú „kvičať ako svine na bitúnku“.

Hej, hej, je tu isté riziko, že sa ľudia pokúsia o referendum. A budú chcieť voľby. Ale nebojte, vyriešime. Naša prezidentka referendum zmarí. Hodí státisíce podpisov do koša a vymyslí si, že poslanci majú ľudské právo na štvorročný plat. Bohovské.

Na polícii sa vytvoria tímy „našich chlapcov“, ktorí budú terorizovať opozíciu. Nazveme to boj proti mafii. A sami budeme využívať služby narafičených mafiánov, aby sme ich cez vymyslené udania dostali za mreže. Ohromné.

Vyhlásime núdzový stav, aby sme nemuseli nakupovať transparentne. Eldorádo. Ani deficit už nebude téma, ani verejný dlh, peniaze budú lietať kade-tade. Ach, tá slastná demokracia.

Ak sa náhodou ozve nejaký opozičný poslanec, naše médiá ho roztrhajú na kusy. Odkážeme mu, nech šúcha nožičkami a čaká na našu Čeku…. A videjká. Budeme púšťať videjká. Zničíme tých buržoáznych pytliakov, jedného po druhom!

Len si to predstavte, že by som bol naozaj extrémista. Ani Auróru nepotrebujem. Ani VOSR. Úplne mi postačí to, čo mi tu zanechá Matovič. Merci, ďakujem, že si.

Ešteže extrémistom nie som, liberálne médiá si môžu vydýchnuť

 

Len sa tak pýtam: nie je tu extrémistom náhodou niekto úplne iný?

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies