Matovičovo údolie úzkosti … Kto ukončí túto Matovičovu psychiatriu?

WHO zverejnila vo svojom bulletine informácie že smrtnosť covidu je 0,23%.

Každý neveriaci sa môže presvedčiť sám tu na tomto linku

Je známe, že smrtnosť chrípky v SR je cca 3%. V rokoch 2007-2017 v priemere zomrelo každoročne na chrípku na Slovensku 1500 pacientov. Takže smrtnosť covidu je viac ako 10x menšia než je u chrípky. Včera som podal na Matoviča trestné oznámenie, lebo som bol presvedčený, že ide spôsobiť genocídu hnaním ľudí do hromadného infikovania covidom, pod zámienkou plošného testovania.

Dnes keď vidím, že táto nebezpečná infekcia  má smrtnosť na úrovni bežnej nádchy, musím svoje trestné oznámenie prehodnotiť. On pácha na nás genocídu, ale s pomocou infekcie len vyrába strach, aby mohol ničiť našu ekonomiku a tým celú spoločnosť uvádzal do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej úplné alebo čiastočné fyzické zničenie (Vyhláška č.32/1955 Zb, čl II odsek c)). Je nepochybné, že na zničenie našej ekonomiky, ale vlastne rozsiahlu devastáciu celej spoločnosti, to znamená nielen hospodárstva a s tým súvisiaceho sociálneho zabezpečenia, zdravotníctva, školstva ale aj morálky a duševného zdravia, doplatia ľudia svojimi životmi.

Poslanec OĽANO Milan Vetrák nedávno v rozprave na 15. schôdzi (14. 10. 2020 9:43:01 – 10:12:20) v NRSR vyčíslil, že Matovič zoberie svojimi opatreniami ľuďom 6,5 mld € a preto bolo treba prijať zákon, aby Matovičov štát neniesol zodpovednosť za tieto likvidačné škody.

Minister Krajči tohto roku už tradične nenakúpil žiadne vakcíny proti chrípke a preto sa pacienti ani z rizikových skupín proti chrípke nemôžu dať zaočkovať. Profesor Jarčuška z Matovičovho poradného tímu avizoval, že SR ide nakúpiť 6 miliónov dávok vakcíny proti covidu. Takže proti chrípke, ktorá má smrtnosť 3% a každoročne na ňu zomiera cca 1500 ľudí, štát nepovažoval za potrebné žiadne vakcíny zakúpiť, ale proti covidu so smrtnosťou 0,23% ide štát nakúpiť 6 miliónov kusov vakcín? Kto ukončí túto Matovičovu psychiatriu?

„Matovičovo údolie úzkosti“ vyjadruje Výkrik (1893) Eduarda Muncha.

Zdroj Pravda https://kultura.pravda.sk/galeria/clanok/494821-edvard-munch-bol-majstrom-zobrazovania-uzkosti/

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies