Testovanie je len generálka na ďalšie vojenské manévre. Idú si odskúšať, ako ľahko dokážu Slovákom zobrať slobodu

O dva dni začína celoplošné testovanie. Ide z toho mráz. Ak sa princíp „dobrovoľne nasilu“ udomácni v spoločnosti, už nám slobodu nikdy nevrátia.

Nejde o verejné zdravie. Už asi všetci odborníci sveta okrem profesora Matoviča jasne potvrdili, že Matovičove špajle v boji proti covidu nijako nepomôžu. Ide o našu slobodu.

Dnes vás „dobrovoľne nasilu“ prinútia ísť na Matovičove podvodné rýchlotesty, zajtra vás prinútia ísť na očkovanie. Proti vašej vôli. Povinne vám pichnú nejaký pochybný sajrajt, ktorý kúpila firmička z Trnavy – zase sa niekto len napakuje a efekt bude nula.

Oni vám to neprikážu. Iba vytvoria systém apartheidu. Ak nemáš správnu farbu pleti, do obchodov sa nedostaneš. Prácu nedostaneš. Do autobusu ťa nepustia. Do kina nepôjdeš.
Pardon, napísal som farbu pleti? To neplatí. Dnes už nie je dôvodom apartheidu rasizmus, dnes už nemusíš nosiť žltú hviezdu – dnes sa musíš preukázať štátnym potvrdením, že si mal Matovičovu špajľu v nose alebo Matovičov sajrajt v krvi.

O pár mesiacov bude „vstupenkou na slobodu“ potvrdenie o očkovaní. Bez neho vaše deti nepustia do školy. a vás k lekárovi. A možno vás zavrú do táborov, aby vás izolovali.
Možno postavia veľké tábory, aby chránili „verejné zdravie“ pred „popieračmi“, „bludármi“ a „nezodpovednými“. Tam naženú ľudí, ktorí budú odmietať Matovičov teror. Tábory nenazvú „koncentračné“, zle to znie. Nazvú ich tábory verejného zdravia.

Opakujem, toto nie je o Matovičových špajlách. Toto je len generálka na ďalšie vojenské manévre. Idú si odskúšať, ako ľahko dokážu Slovákom zobrať slobodu. A Matovič sa bude vytešovať, že ľudia prišli. Dobrovoľne nasilu.

Jediný, kto to môže zvrátiť, je prezidentka Slovenskej republiky, keby z akcie odvolala armádu. Bez armády by Matovičovi ostal iba Krajniak v uniforme a Krajčí v skafandri. Mohli by si spolu zahrať mikádo. Špajlí by mali dosť.

Je tu ešte jedna šanca – štrajk lekárov. Slovenská lekárska komora jasne potvrdila, že celá Matovičova maškaráda je len politickou kampaňou bez akejkoľvek odbornosti – môžu vyzvať lekárov a zdravotníkov, aby testovanie bojkotovali.

Bežní ľudia sú v pasci. Ak by nešli, tak im zoberú príjem. Vyhrážajú sa už prakticky všetky podniky. Bohapusté vydieranie. Ak chceš uživiť svoju rodinu, musíš prísť. Toto odkazuje Matovič a užíva si to, ako ubližuje ľuďom.

Aj počas testovania môžeš vyjadriť svoj protest. Má to zmysel. Môžeš si na rúško napísať DOBROVOĽNE NASILU! Môžeš si naň napísať MATOVIČ, ODSTÚP! Môžeš aspoň takto vyjadriť svoj postoj – že si svoju slobodu budeš brániť.

Ale jediní, kto to môže v tejto fáze zastaviť, sú prezidentka a lekári.
Priatelia, píšte prezidentke, vyzývajte ju, zaplavte jej stenu. Ona môže toto celé skončiť. Ona môže Matovičovi zobrať hračku. Ona môže odvolať armádu. Tlačme na ňu.
Na našej strane sú všetci – odborníci, lekári, virológovia… Všetci. Proti nám stojí jeden šialenec, ktorý uveril sám v seba a chce zotročiť národ.

Je to posledná šanca. Pani prezidentka, bráňte našu slobodu! Odmietnite heslo „dobrovoľne nasilu“! Je to len začiatok, je to cesta do pekla!

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies