Minister vnútra je usvedčený z klamstva

Toľká zbytočná krutosť voči väznenému generálovi – nedopriali mu ani kontakt s rodinou! Je to čierne na bielom!

Druhého januára vyhlásil minister Roman Mikulec z OĽaNO toto: „Vyšetrovateľ žiadnym spôsobom neobmedzoval styk obvineného s rodinnými príslušníkmi.“ Bohapusto klamal!

Ako si všimol podpredseda Smeru

Erik Kaliňák

…, zverejnené dokumenty o väzbe Milana Lučanského jasne dokazujú, že generál sa po návrate z nemocnice dožadoval, aby mohol telefonovať s manželkou.

A viete, aká bola odpoveď vyšetrovateľa? Spravil jeden pohyb perom. Začiarkol, že nesúhlasí. Bez dôvodu, bez argumentu. Zversky a arogantne. Lebo môže. Máš možnosť prejaviť krutosť a surovosť a urobíš to. Len tak

Pozrite si tento dokument, ktorý usvedčuje vyšetrovateľa s neľudského správania sa. A pýtajme sa spolu:
Prečo minister Mikulec klame?

Prečo nemohol Milan Lučanský povedať manželke pravdu o svojom zranení?

Prečo takto surovo zaobchádzajú s politickými väzňami?

Prečo bol obmedzený kontakt generála Lučanského s rodinou?

Prečo mu nedoručili ani obrázok od dcérky?

Prečo ho takto neľudsky mučili?

Opakujem, generál bol nevinný človek. Žiaden súd ho neodsúdil, bol iba obeťou ohovárania zo strany priznaných zločincov. Bol nenávidený Mikulášom Černákom, mafiánom, ktorý túžil po pomste – volil Matoviča a potom dostal to, po čom túžil.

Milan Lučanský bol predmetom politických útokov na objednávku Igora Matoviča, ktorý politické čistky podľa vlastného člena vlády organizuje. Utrpel zranenia, ktoré sa dodnes nevysvetlili. A zomrel spôsobom, ktorý vláda nevie dôveryhodne vysvetliť.

Tento dokument dokazuje neuveriteľnú krutosť štátu pri zaobchádzaní s policajným hrdinom. Dokazuje klamstvá vlády. A dokazuje, že okrem ministerky spravodlivosti Kolíkovej by mal okamžite odstúpiť aj minister vnútra Roman Mikulec.

Po celom Slovensku rastie hnutie, ktoré volá po spravodlivosti. Všetci za Milana, alebo All for Milan. Hnutie, ktoré má už Matoviča a jeho fašistickej vlády plné zuby. Hnutie, ktoré si váži hrdinov a opovrhuje mafiánmi. Hnutie, ktoré odmieta politické čistky a surovosť štátu. Hnutie, ktorému silno držím palce.
9. Chcú tak veľa, keď odmietajú klamstvá vlády? Chcú príliš, keď žiadajú vysvetliť, prečo nemohol generál Lučanský telefonovať s rodinou? Chcú príliš, keď sa pýtajú, prečo generálovi nedoručili ani len obrázok, ktorý mu z lásky nakreslila dcérka?

Čítam na sieti, že na pohreb Milana Lučanského do Štrby sa v piatok chystá mnoho ľudí. Chcú prejaviť to, čo nedokázal štát – úctu a ľudskosť. Tí, ktorí ísť nemôžu, v ten deň na balkóne zapália sviečku. Za hrdinu, ktorý nás zbavil černákovskej mafie.

Ak máte malé deti, nech nakreslia obrázok statočného policajta – detský obrázok, ktorý jednému dobrému otcovi nebol dopriaty. Bude to ten najkrajší prejav úcty. A symbol, toho že ľudskosť nakoniec nad matovičovskou krutosťou musí zvíťaziť.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies