New York Times koncom augusta prezentoval poznatky profesora Miňa z Harvardskej univerzity a ďalších vedcov, ktorí zistili, že PCR RNA výterové testy sú až príliš citlivé a zisťujú až 10x viac pozitívnych výsledkov než je skutočných pacientov. To znamená, že 90% pozitívne testovaných sú úplne zdraví a nie sú schopní ďalej infikovať nikoho.
Na Slovensku 1000 pozitívne testovaných za minulý týždeň to je cca 100 chorých a to je incidencia 1,8 chorého/100 000 obyv. Pri chrípke, ktorú tu máme už viac ako 100 rokov sa považuje za epidémiu keď sa dosiahne týždenný prírastok, incidencia 1 600-1800 chorých/100 000, až vtedy sa hovorí o prekonaní epidemického prahu. Dnes tu máme 1000x menší výskyt chorých na Covid ako pri chrípke a strašíme pandémiou? 

Predstavitelia moci nás strašia na základe falošných štatistík!

Fakt, že stav štatistík je ešte biednejší ako vo svete hovorí aj situácia v DD Lipany, kde z 27 pozitívne testovaných osôb nejaví ani jedna príznaky ochorenia.

 Starí ľudia sú od marca izolovaní v DD- zomierajú vo zvýšenej miere, ale nie na COVID, ale na rôzne obštrukcie v poskytovaní zdravotnej starostlivosti, ktoré tu už boli a Covid hystéria ich ešte veľmi zhoršila. Nedostanú sa včas so svojím srdcovocievnym alebo onkologickým ochorením k potrebnej liečbe.

Na Slovensku denne zomrie 140 ľudí, z toho cca 110 na kardiovaskulárne a onkologické choroby.

A tu sa skrýva aj tých 11 000 odvrátiteľných úmrtí pacientov, ktorí ročne zbytočne zomierajú, lebo pri kvalitnej zdravotnej starostlivosti by nemuseli zomrieť. Nie pandémia COVID ale zanedbávaná pandémia chronických ochorení nás vo veľkom zabíja. Namiesto toho aby sme riešili 5500 zbytočných úmrtí našich ľudí na onkologické a cievne ochorenia za pol roka, tak riešime na úkor tohto závažného problému chorobu, ktorá spôsobuje za pol roka 38 úmrtí!? A my sme iba na pochybné testy Covid 19 PCR RNA vyhodili už 30 mil €? Kto to plytvanie zastaví?

Opakujem denne zomiera na onkologické a srdcovocievne ochorenia viac ľudí ako zomrelo za pol roka na COVID. A čo je ďalšou veľkou tragédiou, mnohí seniori zomierajú na sociálnu depriváciu- sú od marca ako vo väzení a zomierajú „od žiaľu“.

Deti –sú štúdie, že prehnaná dezinfekcia a plošné nosenie rúšok poškodzujú zdravie všetkých ľudí. Rúška obmedzujú prísun kyslíka, znižuje sa kolektívna imunita, zvyšuje sa výskyt alergických ochorení. Poškodzuje to ľudí a to najmä deti, ktoré sú vo vývoji, aj duševne a sociálne. Je výrazne obmedzená komunikácia  a prejavovanie emócií. V deťoch narastá strach a vychovávame z nich ľudí, ktorí nemajú mať ľudské emócie a nemajú vedieť po ľudsky komunikovať.

Čo vlastne vychováme z detí s náhubkami? Zombíkov budúcnosti?

Zvlášť vypuklo to je vidieť v školách kde je dnes ťažko postihnutý celý vzdelávací a výchovný proces. Deťom už pol roka chýba normálna škola. Je to vojna? Predsa ani WHO neodporúča plošné nosenie náhubkov tak prečo na Slovensku?
Prečo trestáme práve deti, keď ako vyplýva z celosvetových štatistík deti nie sú vôbec ohrozené touto infekciou? A naopak sú prirodzeným pilierom kolektívnej imunity proti COVID!

Deti nie sú vektorom prenosu infekcie COVID!“ Opatrenia prinášajú viac škody ako úžitku! Toto je môj pohľad zdravotníka, ale aj renomovaní právnici (dr. Drgonec, dr. Harabin) upozorňujú, že nariadenia hlavného hygienika Mikasa porušujú ľudské práva a sú protiústavné a protiprávne.

V kontraste aká iná situácia je vo Švédsku, kde sa náhubky nenosia?
Veľká časť švédskej populácie už má protilátky a nemajú žiadnu druhú vlnu a aj na našom semafore sú zelení!

Východisko

Podľa situácie na Slovensku, kedy je v skutočnosti výskyt ochorenia Covid veľmi nízky, dokonca menej ako 10 x nižší než uvádzajú oficiálne štatistiky, plošné protiepidemické opatrenia(nosenie rúšok…) nemajú zmysel. Zmysel majú opatrenia zamerané na ochranu rizikových skupín, teda na starých ľudí a ľudí s chronickými ochoreniami.

Už dávno sa mali títo rizikoví ľudia zmapovať a mali byť zaradení do systému špeciálnej ochrany. Už dávno všetci rizikoví ľudia mohli byť chránení aj tak, že by im na lekársky predpis boli zadarmo vydané respirátory triedy FFP2, alebo lepšie FFP3 s takmer 100% stupňom ochrany pred nákazou a s ventilom, ktorý zabezpečuje pohodlné dýchanie. Naopak vláda dokonca tieto respirátory najvhodnejšie pre oslabených ľudí zakázala používať.

Už dávno mali byť starým a chronicky chorým vydávané denné dávky vitamínov D3(2000 IU), C(1000 mg s pomalým uvoľňovaním), Zinok(20 mg). Už dávno mala byť pre nich zabezpečená jedna tabletka obsahujúca všetky potrebné vitamíny.

Covid aj očkovanie proti Covid  – súčasť kampane strachu

Povinné očkovanie proti Covid, to vôbec neprichádza do úvahy. Vakcínu, ktorá by bola bezpečná a dostatočne účinná stále nemáme a jej vývoj je ohrozený neúspechom. Ubezpečujem vás, že my VL vás žiadnou vakcínou, ktorá nebude mať za sebou dôkazy o bezpečnosti a účinnosti, očkovať nebudeme.

Strach  umožňuje aby ľudia prijali čokoľvek, akékoľvek porušovanie ich ľudských práv.

Igor Matovič s.r.o. nepochybne vládnutie smeruje u nás k totalite, k policajnému štátu.
Nie strach, ale vedomosti, vedecká medicína a pravdivé informácie sú riešením!

Toto je viac informačná choroba ako infekčná choroba.

Pre zdravie preto dnes potrebujeme najviac čisté informácie! Vyzývam na spojenie všeobecných lekárov a pacientov dolu v našich ambulanciách! Obracajte sa so všetkými svojimi problémami na svojich všeobecných lekárov, spájajme sa a hľadajme spoločne riešenie. Záchrana topiacich sa, je v rukách topiacich sa! V našich spoločných rukách!

Ľudia budíček! Mobilizácia!