Na Slovensku vládnu klamári, podvodníci a zvrhlík

Ktorá krajina Európy má predsedu parlamentu, ktorý si bez zábran píše úplne explicitné správy s hocikým, od transky po maloletú (!!!!!) dievčinu???

Ktorá krajina Európy má za šéfa parlamentu človeka, ktorý je na jednej spokojnej dovolenkovej fotke s usvedčenými gangstrami???

Ktorá krajina Európy má priamo ministra školstva (!!!), ktorý vysokoškolský titul získal za plagiát?

Ktorá krajina Európy má premiéra aj predsedu parlamentu usvedčených z plagiátorstva?

Ktorá krajina Európy má premiéra, ktorého rodinné úspory sa prelievajú cez daňový raj? (Nebojte sa, táto kauza neskončila, len sa rozbieha.)

Ktorá krajina Európy má predsedu vlády, ktorý dokáže za týždeň povedať toľko očividných lží ako Igor Matovič? (Sledujem politiku Rakúska, Nemecka, Francúzska, Británie, Českej republiky, Bulharska, ale niečo podobné som nikde nevidel.)

Jedna, jediná z týchto káuz by v trochu sebavedomej krajine znamenala obrovský rozruch, odstúpenie.

Na Slovensku nič.

Ako sa môže stať premiérom niekto, ako Igor Matovič?

Mimochodom, že „úspešný podnikateľ“? S čím? S tým, že roky strkal do schránok reklamné noviny, ktoré tam polovica ľudí nechcela? Málokto má u nás priamo ako osoba na svedomí toľko zbytočne vyhodeného papiera a teda zoťatých stromov, ako hysterický Igor.

Ako sa mohol stať predsedom parlamentu niekto ako Boris Kollár?

To je naozaj vo väčšine krajín, aj tam, kde majú zopár cirkusových politikov, pozícia, kam dávajú niekoho s elementárnou vážnosťou, nepoškvrneným profilom a diplomatickým vystupovaním. U nás sa to v minulosti nie vždy darilo, teraz sme ale úplne prerazili dno.
Je to človek, ktorý je prudko vydierateľný (a v Bratislave sa bežne hovorí, že to je dôvod, prečo si ho adoptovala klika, priamo napojená na vládne a spravodajské zložky jednej zaoceánskej krajiny). Teraz ale spravil vydierateľným celé Slovensko. Znovu pripomínam, ak v niečom naša pozícia bude niekomu prekážať, to je jedno, či na východe, na západe, severe alebo juhu, pokojne sa rozvinie mediálna smršť o tom, aká sme my krajina zvrhlíkov.

Predvolebné sľuby sú dávno zabudnuté

Vláda nevie dať dokopy jeden poondiaty stredne veľký dokument, ktorým by Bruselu dokladovala, ako chceme minúť obrovské miliardy z fondu obnovy. Systém ochrany proti korone, ktorá nás podľa vládnych vyjadrení ešte z jari vraj išla vyhubiť, a kvôli ktorej sa tu vládou veselo porušovali priamo zákony aj iné normy, je dnes úplne na smiech. Včera Igor vyhlásil, že sa – po troch týždňoch!!! – „opýta“ prečo hygienici nevyužívajú dohľadávanie ľudí, ktorí by mali byť v karanténe, cez mobily. Lebo na to vôbec nemajú kapacity a navyše je tá právna úprava vysoko sporná, ty blázon!

Takže, koľko ešte času, kým sa národ naozaj naštve?

Školstvo zažilo úplnú katastrofu. Nie je to ani na vyhadzov, ale doslova zopár faciek ministrovi.

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies