Podľa Krajčiho sa smrteľné vedľajšie účinky po vakcinácii proti Covidu sa vyskytujú u starších…

A presne toto mi prekáža na jednostrannej propagande o očkovaní proti Covidu:

Na následky očkovania zomrel na Slovensku človek. Áno, bol starší, áno, mal zdravotné ťažkosti. A tak to médiá nezabudnú dať v každom článku do titulkov.

Zvláštne, že to isté akosi zabúdajú zdôrazňovať pri obetiach Covidu – že aj oni sú v drvivej väčšine starší a chorľavejší. Prečo to pri očkovaní treba zdôrazniť a pri Covide nie? To isté minister zdravotníctva Krajčí. Včera tam táral na tlačovke o „fragilite“ a zľahčoval smrteľné vedľajšie účinky očkovania, akože to sa týka „iba“ zdravotne a vekovo krehkejších ľudí – akože tí môžu umierať, či čo?

Keď takto zľahčuje obete očkovania, prečo rovnako nezľahčuje obete Covidu? Veď aj pri Covide zomierajú zväčša iba „fragilnejší“. Čo je toto za cynickú očkovaciu propagandu? To akože na „fragilnejších“ nezáleží?

Prečo nepovieme na rovinu, že očkovanie má svoje riziká a áno, môže aj zabíjať. Doteraz sa tvárili, že to všetko sú len konšpirácie anti-vaxxerov. To musí až zomrieť nevinný človek, aby o tom vôbec niekto v médiách začal rozprávať?

Ja viem, nehodí sa to do propagandy, ako nás milovaný Pfizer všetkých zachráni a spasí. Korporácie potrebujú tučné zisky, takže ľudí treba nahnať ako stádo, treba odfotiť vysmiatu Čaputovú s ihlou v pleci a rôzne tridsaťročné Šeligy s víťaznými prstíkmi v tvare V. Ale hlavne nepovedať, že váš otec alebo mama môže zomrieť, ak im to pichnú.

Tvárime sa, že očkovanie všetko vyrieši a taktne pomlčíme, že akosi nič nevyriešilo pri chrípke, ktorú sa napriek očkovaniu nepodarilo vykynožiť. Ale Covid tým určite zničíme. Pich, pich a bude. No jasné. A keď nie, nevadí, farmafirmy si aspoň napakujú vačky. Fakt fér.

Keď sa má na Slovensku povoliť liek, ktorým lekári v zahraničí dosahujú pri liečbe Covidu nezanedbateľné výsledky, tak sa tu špekuluje do aleluja a Slovensko je jedna z posledných krajín EÚ, ktorá láskavo dovolí liečiť Covid. Pritom vedľajšie účinky prakticky neexistujú.

Ale keď ide o biznis s vakcínami, tak sa to tu propaguje ako čučche v Pchongjangu. A o vedľajších účinkoch a možnej smrti sa taktne mlčí a namiesto varovania sú ľudia vystavení „severokórejskej“ propagande. Keď náhodou poviete, že odmietate jednostranné informácie, tak z vás robia konšpirátora a nepriateľa národa.

A potom zomrie človek a Krajčí trepe niečo o „fragilite“. Choďte to vysvetliť rodine, ktorá prišla o svojho blízkeho, Vy Fragilita! Prečo štát ľudí nevaroval? Prečo musel zomrieť nevinný človek?

Prečo ľuďom nedáte možnosť voľby nad svojim životom a smrťou? Koho je to zodpovednosť? Prečo namiesto propagandy nepoviete ľuďom celú pravdu o očkovaní a necháte ich umierať? Toto je zodpovednosť Matovičovej vlády, farmafiriem a korporátnych médií, nikoho iného.

Prestaňme už konečne s tou propagandou. Ľudia si zaslúžia poznať nielen pozitíva očkovania, ale aj negatíva. Prestaňte sa ľuďom vyhrážať očkovacími preukazmi, prestaňte nimi manipulovať, prestaňte ich terorizovať. Hovorte pravdu. Celú pravdu.

Očkovanie musí byť dobrovoľné. Skutočne dobrovoľné. A diskusia o ňom musí byť vyvážená a objektívna – už stačilo propagandy. Zomrel človek. Kvôli vám. Tak sa už konečne prebuďte, vládni propagandisti!

 

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies