Podľa televízie Markíza, Kočner platil sudcov, aby rozhodovali v jeho neprospech

Vladimír Sklenka asi rozprával viac akoby niekto chcel….

Včera a dnes boli na NAKA vypočúvaní sudcovia, ktorých bývalý  sudca Sklenka „ natrel“ v rámci akcii Hmla. Situácia sa však vyvíja spôsobom, ktorý nepotvrdzuje doteraz zverejnené informácie korumpovaní sudcov práve Kočnerom, ale ovplyvňovaním konania podpredsedníčkou súdu v neprospech Kočnera.

NAKA pritvrdila muziku, spustila “Búrku “

Na včerajšom výsluchu vypovedala sudkyňa Maruniaková o tom, aké dostala pokyny v prípade rozhodovania o zmenkách, o svojich kontaktoch s Jankovskou a úplne odmietla, že by za rozhodovanie dostala peniaze alebo inú výhodu. Okrem Sklenkovho svedectva a celkom nejednoznačnej komunikácie s Monikou Jankovskou chýba akýkoľvek dôkaz o tom, že rozhodovanie bolo zmanipulované a ovplyvnené.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnes výsluch v postavení obvinená, absolvovala JUDr.  Urbancová,  bývalá podpredsedníčka Najvyššieho súdu, ktorá využila svoje právo odmietnuť vypovedať.

Novinárom vysvetlila, že je na dôchodku a je teda súkromnou osobou. Prišiel aj bývalý predseda Krajského súdu Sádovský, ktorý po úkone odišiel nepozorovane.

Čo však už aj menej talentovaným a dobre programovateľným novinárom sa dostalo do uší, je práve svedectvo kajúcnika Vladimíra Sklenku, ktorý uvádzal, že Urbancová sľubovala 30 tisíc eur v prípade, že v spore o Technopol bude vydané rozhodnutie proti Mariánovi Kočnerovi. V tejto veci sa mal angažovať z titulu svojej funkcie aj bývalý predseda Krajského súdu v Bratislave – JUDr. Sádovský.(https://www.tvnoviny.sk/domace/1995864_kolotoc-vysluchov-obvinenych-sudcov-z-threemy-pokracoval-dlho-sa-vsak-nezdrzali)

 

NAKA otvorila Pandorinu skrinku

Hlúposť senzáciechtivých novinárov

Právne bezvedomie a negramotnosť slovenských novinárov v poslednom období nemá hranice, ale   dnes  senzáciechtiví novinári nedokázali pochopiť ani logický význam slovného spojenia “ ovplyvňovanie v prospech protistrany Kočnera“, čo jednoznačne znamená, že sudcovia intervenovali v neprospech Mariána Kočnera.

Naozaj sú novinári tak hlúpi, že si  myslia  Kočner uplácal sudcov, aby rozhodovali v jeho neprospech?

Či je to klasická vžitá povrchnosť známych novinárov z mainstreemu, alebo len ich neschopnosť rozlišovať význam slov, to nevieme. Ale sledujúc ich snahu to použiť na ďalšie očierňovanie Kočnera je to zjavné.

Každý súdny človek,  nielen Marián Kočner má dôvod sa smiať do popuku na mediálnych hviezdach a ich investigatíve…

Kočnera majú z objednávky vraždy usvedčiť články Jána Kuciaka

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies