Polícia odpočúvala opozičného politika a advokáta v živom prípade. Lipšic nahrávky protiprávne použil

Im to stále nedopína. Haló, skončili ste, vy to nevidíte? Vy ste odpočúvali lídra opozície a potom to poslali do médií – to je váš koniec. Šmitec. Finito. Schluss.

Nepomôže vám nič. Ani skorumpované médiá, ani skorumpované súdy, ani americká ambasáda, ani Čaputová. Nič. Domrvili ste to. Skončili ste.

Aj Nixon si myslel, že to obkecá. Neobkecal. Nedá sa obkecať. Americkému prezidentovi aspoň slúži ku cti, že si nevymýšľal trápne storky o pytliakoch.

Ako – to chcete vážne nahovoriť Slovensku, že si nahrávate opozičného poslanca na chate dakde pri Leviciach, ale že to je vlastne kozmická náhodička, lebo sudca dal povolenie kvôli pytliakom? Počujete ten hurónsky rehot? To sa na vás smeje celé Slovensko!

Úniky zo spisov sú neprípustné

A čo dáte ďalej? Že videozáznam odniesla novinárom veverička, čo cupitala okolo? No jasné a kamera sa jej zachytila o chvost. A šup, odskackala rovno do redakcie Aktualít a tam to šmarila Bardymu do lona. Ňuf-ňuf. A Peťko jej dal za odmenu oriešok a veverička odcupitala späť k Leviciam do lesa.

To fakt idete robiť zo Slovákov úplných idiotov? Toto vám nezožerie ani osemnásťročné obézne bratislavské slniečko, čo do seba hádže šiesty Big Mac v McDonalde. Sorry, ale nie.

Vy ste odpočúvali opozičného politika. A advokáta v živom prípade. Lipšic tieto nahrávky protiprávne použil. A došlo k úniku zo spisu, za ktorý niekto musí ísť sedieť. Z toho sa nedá vykrútiť.

Ja viem, úniky zo spisov sa dejú aj v Česku. Ale všimnite si ten rozdiel. 28 ľudí tam za to čelí obžalobe. Pôjdu bručať. Tak ako každý, kto sa na tom podieľal na Slovensku. Darmo sa bude Bardy pred súdom vyhovárať na oriešky a veveričku. Darmo sa budete vyhovárať na pytliakov.

A viete, čo je ten najväčší trapas? Že vy ste spáchali Watergate a máte z toho úplné houby. Jediný škandál, čo Robert Fico spáchal, je, že si k slanine na chate nedal aj cesnak – 9 z 10 kulinárov mu to nikdy neodpustí.

Ak je ako politik presvedčený, že Lipšic stíha nevinných ľudí, má právo stretávať sa s každým, kto mu pomôže odhaľovať vládne špinavosti. Robí si svoju opozičnú prácu.

Ste to vy, kto nemá právo ho pritom špehovať, nahrávať a posielať tieto záznamy do médií. Nie, v demokracii takéto mafiánske sviňačiny robiť nemôžete. Vy si to fakt neuvedomujete, ale toto vás zomelie.

Juj a keď Matovič vyvreskuje niečo o „zmr..ch“. Líder koalície. Priemerný kolotočiar by ukázal viac intelektu. Klárka musí byť hrdá na svojho otca – naučila sa nové slovíčko. Blahoželáme.

Oni stratili akékoľvek zábrany. Sú v koncoch a robia školácke chyby. Odpočúvať Roberta Fica – toto bola tá najväčšia chyba, akú Lipšic s Matovičom kedy urobili. Dvaja voyeuri.

Za toto im reál hrozí basa. A to nepreháňam. A to len preto, aby načapali Fica, že pojedá slaninu. Bohovské. Povedzte – existuje v našej Mliečnej dráhe niečo stupidnejšie ako Iggy a Dany?

Ja chápem, že vám to ešte nedopína. Tým, že vaše oligarchické médiá zahlcujú priestor hlúposťami o Ficovej slanine, tak si myslíte, akí ste králi. Aj Nixon si to prvé dni myslel. A bum, potom letel ako špinavé prádlo.

Aj vy poletíte. Aj ten váš poľovnícky sudca. A celá špeciálna prokuratúra. Všetci grázli v polícii, ktorí sa do toho zaplietli. Aj zapredané médiá. A nakoniec vláda.

Vládna moc na Slovensku definitívne rezignovala na zákonnosť

Toľko ste po tom Ficovi išli, až ste si na seba ušili Watergate. Tlieskam. Keby hlúposť kvitla, špeciálna prokuratúra je prales z Avatara.

Papa, Daniel, papa, Igor, papa, Monika – takúto rituálnu samovraždu spáchať, fakt

gratulujeme

. A len kvôli slanine.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies