Psychopat Matovič s jeho patologickými aktivitami zakrýva svoj strach pred nastupujúcou zodpovednosťou

Národ Slovenský, ozaj sme taký hlúpy, že nám niet pomoci za to že sme dovolili voliť súčasnú vládnu koalíciu???

Zákon odsudzuje ako výtržnícke správanie vyvolávanie verejného pohoršenia vykonávaním „iných patologických sexuálnych praktík“.

Pokiaľ zostávame pri položenej  otázke prečo nemožno za také praktiky považovať aj psychické odbavovanie sa narušeného jedinca postavené na roveň sexuálneho, ktorý ukojenie svojich pudov dosahuje len pri hrubom a urážajúcom  spôsobe verbálnej komunikácie, je nám dĺžna kvalifikovaná odpoveď.

Spoločenský neprípustné psychické sebaukájanie na verejnosti označovaním národa za hlupákov, ktorému niet pomoci aj napriek jeho enormnej snahe, je skôr avízo prekrývania strachu.  Prekrývania obáv z blížiacej sa  trestnej zodpovednosti za jeho minulé zločiny. A ďalších jeho kumpánov.

Cíti, že končí éra ním splodenej Lipšicovej doteraz všemocnej inkvizičnej mašinérie a takto sa snaží prekrývať svoju úzkosť. Urážaním veľkej skupiny ľudí, za zvolenie vlády Smeru, Hlasu a SNS. Má strach z toho, že, keď sa bude hompáľať pred spravodlivosťou, aby mohol tak matovičovsky skuvíňať.    O tom, že zo strany  koalície za veľkého súhlasu ostatnej časti národa ide o pomstu, o politický revanš. Je to však jeho totálny omyl.

Neveril, že raz dôjde zúčtovania, aj voči nemu. Tomu, kto sa zapísal do dejín tohto národa nebývalými úspechmi.  Tie sú v skutku impozantné. V tom, že na politickú scénu priniesol kultúru vystupovania a komunikácie,zdemontoval mafiu na najvyšších miestach, odstránil korupciu, vniesol poriadok do gazdovania štátu, vyriešil neodchádzanie zdravotníkov do zahraničia. V ťažkej dobe covidovej zvládal na prospech národa prevenciu formou testovania, šporovlivo nakladal s financiami štátu. Veď pri preberaní kasy bol štát v mínuse len osem miliárd euro a za jeho éry sa to zvýšilo len nepatrne, len niečo viac ako o polovicu. Stihol nás aj patrične reprezentoval, predviedol sa ako jazykový fenomén, ktorý nám hanbu neurobil svojim vantajmom nextajmom, stihol pochváliť aj svoju Klárku, ako ho perfektne nožničkami ostrihala, čo si všimlo aj francúzske prostredie a údajne si vyžiadali  príslušný manuál ako majú postupovať.

Slováci bdite…

Slovač by asi mala vyhlásiť verejnú súťaž na nájdenie kultivovaného spôsobu, ako čím skôr upratať  toto psychicky sa ukájajúce indivíduum, aby tu už nikdy viac nezapáchalo.

Aj keď je pre všetkých príznačné, že vada tohto psychopata tkvie v extrémnej mozgovej nedostatočnosti, nevedno prečo mu ako  spoločnosť stále tolerujeme šírenie zla, nenávisti a urážania veľkej časti národa. Po tom, čo za posledné roky narobil zla, rozbrojov, nenávisti.   Je skutočne na čase, aby kompetentní, psychiatrickými pacientami sa zapodievajúci odborníci alebo iní vytvorili primeraný priestor pre jeho trvalé umiestnenie.

Aj za poslednú perlu jeho mysle, keď pri praktizovaní svojej príslovečnej  patologickej sexuálnej aktivity, pri svojom odbavovaní sa označil veľkú časť národa „cca milión z týchto voličov je naozaj hlúpych a nie je im pomoci“.

 Zjavne týmto uhýbaním ide o upútavanie verejnej pozornosti, tento  cieľ je  priam evidentný.  Chce tým navodiť atmosféru akoby šlo o politický prenasledovaného exponenta. Výstrel do tmy o hlúpom národe sa bude zastierať.

Matovičove prejavy neúcty a arogancie

Je to manéver pred tým ako padne klec. Pred tým, ako príde zákon. Pred tým, keď skončí vo väzbe za závažnú a rozsiahlu trestnú činnosť, ktorú s ostatnými seberovnými páchal ako rozsiahla  organizovaná zločinecká skupina ku škode veľkého počtu bežných občanov, podnikateľov, voči školákom, seniorom, ku škode celého národa.

Všetci sme boli priveľmi dotknutý jeho bašovaním, či už bol v pozícii predsedu vlády, ministra financií a aj predsedu beztvarého politického útvaru.  Ten sa naposledy zviditeľnil, aj krokmi, ktoré v rómskej komunite za pomoci aktívnych Polákovcov zaváňajú volebnou korupciou a v dôsledku toho, ak sa to skutočne preukáže aj neplatného uvelebenia sa v parlamente. V živote platí, že KARMA raz dobehne každého.  Či to bude platiť aj pri odhalení korupcie v rómskych osadách so všetkými dôsledkami sa ešte len bude vidieť.

Vládna moc Matoviča a spol. bol  krutý trest pre celú demokratickú časť spoločnosti. Tej,  ktorá si ctí férový spôsob politického súboja postaveného na prezentácii volebných programov.  V roku 2020 sme naleteli politickému podvodníkovi. A ten po dobu temer štyroch rokov zanešváril tento štát spôsobom z ktorého sa budeme dlho spamätávať.

Ukázalo sa, že ako hlavný cieľ týchto zločincov bol aj keď v skrytej forme jednoznačne orientovaný na vytvorenie a následné presadzovanie represie za každú cenu. Pod heslom boja proti mafii, boja proti korupcii.  Aj za cenu zneužívania trestných nástrojov štátu. Na pogromy voči cielene vytypovaným osobám z opozičného tábora. S jediným  cieľom likvidácie politických protivníkov, aby si tak zabezpečili možnosť vládnutia v ďalších obdobiach. Toto je realita, za nimi nič podstatné, okrem rozvrátenej spoločnosti ani nezostalo.

Je priam iróniou skutočnosť, že v súčasnej dobe prebiehajúci parlamentný súboj dvoch právd o trestnom zákonodarstve a snahe o znižovanie drakonických trestov vlastne nahráva a je na prospech páchateľom  závažnej kriminality bývalými exponentami minulého vládneho režimu, vrátane rezidentne pôsobiacej panej z prezidentského paláca.

Veď napríklad exminister obrany, zodpovedný za zločiny proti štátu, keď poza chrbát verejnosti a zákonodarcov rozdával závažné strategické a ťažiskové vojenské hodnoty tohto štátu,  za spôsobenie vazalstva vo vojenskej oblasti spolu s pani Čaputovou podpisom nevýhodnej protislovenskej zmluvy.

 

A Matovič furt sedí na tej hruške

Keď sa trnavský tribún pýtal: Sú všetci voliči Smeru, Hlasu a SNS hlupáci? Dal si sám aj odpoveď. Jeden milión z nich označil za hlupákov, ktorým niet rady a o zvyšku si to údajne nemyslí, zaradiac sem intelektuálov. Platí to aj za výrok platný vo všeobecnosti, keď sa mu ani deň nerátal, keď nenas.al ( všetkých) lekárov.

A tak tento sebavedomí pánko naťahuje strunu. Tá však raz praskne. A už vlastne začína praskať. Aj teraz, keď zrejme po ubezpečení právnym vševedkom Danielom bol uzrozumený, že za hanlivé označenie národa „ hlúpy“ mu nemôže hroziť žiaden postih. To však už nebude platiť, to už národ nemôže tolerovať. Je to príliš.

Podľa ustanovenia § 423 Trestného zákona sa hanobenia národa, rasy a presvedčenia dopúšťa ten, kto verejne hanobí národ, stým, že ako verejnému činiteľovi za také konanie hrozí väzenie až na tri roky.

Konanie takého psychopatického maniaka sa dá označiť aj ako výtržníctva podľa § 364 zákona, keďže sa ho dopúšťa verbálne a verejne, vyvolávajúc tým verejné pohoršenie vykonávaním iných patologických sexuálnych praktík ( napríklad odbavovania sa) na  verejnom mieste závažnejším spôsobom konania.

Pre úplnosť treba dodať, že pokiaľ by sa v rámci trestného konania vedeného voči páchateľovi I.M. z Trnavy preukázala jeho nepríčetnosť, ktorá zapríčinila jeho konanie, nemohol by pochopiteľne niesť trestnoprávnu zodpovednosť. Musel by však  byť umiestnený do uzavretého psychiatrického zariadenia s trvalo sprísneným dohadom, aby nemohol ujsť, skrývať sa a nedajbože ďalej pokračovať v páchaní započatej závažnej protispoločenskej činnosti. Takú, ktorú on svojou optikou videnia vníma ako prospešnú a pre verejnosť nanajvýš potrebnú. V tom tkvie spoločenská nebezpečnosť jeho trestnej činnosti.

Pokiaľ k tomu čím skôr dôjde, národ si vydýchne od smradu, ktorý sem priniesol tento pacient z Trnavy. Ten zápach treba čím skôr a dôkladne vyvetrať a následne rozsievať blahodarnú vôňu pohody a láskavosti pre všetkých ľudí dobrej vôle.

Treba len dúfať, že si to čím skôr uvedomia príslušné inštitúcie zriadené štátom a podľa toho aj začnú  konať a spočítajú mu  všetko, čo si nadrobil.  Bude toho veľa.

V prípade  psychopata Matoviča platí, že už včera bolo neskoro…

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies