Rozčarovanie alebo vstup koalície do predvolebnej kampane?

Koalícia po roku zistila, že Matovič nenakladá s financiami zo štátneho rozpočtu hospodárne

Udivuje ma, že keď saskári a zaľudia videli, ako sa tu stovky miliónov eur mesiace vyhadzujú von oknom na ad hoc nápady, ktoré v boji s Covidom nie že nepomohli, ale práve naopak, tak vtedy nikto z koalície neprotestoval, ani nemal potrebu vyvolať koaličnú krízu. A práve vtedy to bolo treba. Remišová nekričala, stavajme za tie peniaze radšej nemocnice do regiónov, ktoré tu zostanú pre generácie.

Sulík nekričal, podporme za tie peniaze živnostníkov. Dnes keď každý vidí účet za ich nápady a vidia, že na ich zaplatenie sa ide zvyšovať Slovákom daň z nehnuteľností, tak zrazu máme uveriť, že precitli?

Pani prezidentka si ide svoj marketing

Uctila si ľudí, ktorí zomreli na Covid. Táto sviečka je maximum čo v boji proti Covidu urobila. Nezastavila akciu plošného premorenia, aj keď ako vrchná veliteľka ozbrojených síl to vedeľa spraviť jednou vetou. Ovocie tohto nevedeckého pokusu cítime dodnes. Pre presadenie podpornej liečby v podobe tlaku na uvoľnenie lieku Ivermektin žiaľ týždne nepohla prstom. Preto táto sviečka je v tomto celom kontexte trápnym gestom.

Našla sa prvá osoba na svete, ktorá má páky na ruského prezidenta Putina

Je to naša pani Remišová, ktorá si síce vymyslela pred pár mesiacmi, že cez nejaké krabičky nás odpočúva celý svet, ale verím, že tento vplyv Remišovej na Rusko si všimne celé medzinárodné spoločenstvo. Je škoda takouto osobou mrhať na Slovensku, keď by mohla riešiť otázky svetového mieru. Osobne si viem predstaviť, že by sa stala hlavnou vyjednávačkou medzinárodného spoločenstva v otázke rusko-ukrajinských vzťahov a Krymu. A eurofondy u nás by sme dali na starosti niekomu, kto na rozdiel od nej, tomu rozumie.

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies