Šach-mat pre Vakcimaniakov alebo o masívnom prenášaní Covidu zaočkovancami

To, čo mi poslal MUDr. Ján Lakota, CSc., sú pecky. Podľa najnovšej štúdie nemeckého doktora Güntera Kampfa, ktorú uverejnil renomovaný The Lancet, je definitívne vyvrátený hoax o tom, že zaočkovaní ľudia neprenášajú Covid – prenášajú ho a húfne, píše vo svojom príspevku podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha.

Viete, kto je hlavný expert sorosovského denníka SME na vakcináciu? Istý Pavol Koprda, vyštudovaný finančný matematik, ktorého jediná skúsenosť s medicínou bola, keď si minule v lekárni vypýtal brómhexín na kašlíček.

Neduživý mládenček o sebe hrdo píše, že sa venuje „finančníctvu a zážitkovej pedagogike“. Nikdy nikoho neoperoval, nikdy neskúmal vírusy, nikdy sa nevenoval lekárstvu.

Ale tento človiečik sa najnovšie rozhodol bojovať s „antivaxerskými hoaxami“, ktoré údajne šíria také medicínske kapacity ako nobelista, virológ Montagnier či rešpektovaný onkológ, doktor Ján Lakota.

Doktor Lakota mi pred chvíľou písal. Od smiechu sa nevedel nadýchnuť. Dlhé roky pracuje v biomedicínskom centre SAV a lieči ľudí s rakovinou. A odrazu ho poučuje chlapček, čo študoval finančnú matematiku a venuje sa „zážitkom“.

SME už musí byť riadne zúfalé. Museli zveriť do rúk vakcinačnú propagandu finančníkovi, pretože neskorumpovaným lekárom a virológom sú už tie ich pfizeristické bludy na smiech.

To už radšej mali nechať tárať o „dobytku“ a „bitúnkoch“ Petra Schutza, ten sa vyzná aspoň v krabicovom víne. Prepánakráľa, keby ten Koprda bol aspoň medik, ale že zážitková pedagogika – ležím na zemi a chrčím od smiechu.

No dobre, s takýmito intelektuálnymi zákrpkami sa zaoberať nebudeme, radšej upozorním na to, čo ďalšie mi doktor Lakota poslal. Pretože ja sa na rozdiel od denníka SME opieram o skutočných odborníkov.

To, čo mi poslal doktor Lakota, sú pecky. Podľa najnovšej štúdie nemeckého doktora Güntera Kampfa, ktorú uverejnil renomovaný The Lancet, je definitívne vyvrátený hoax o tom, že zaočkovaní ľudia neprenášajú Covid – prenášajú ho a húfne.

Páči sa:

https://www.thelancet.com/journals/lanepe/article/PIIS2666-7762(21)00258-1/fulltext

Podľa najnovších výskumov počet nakazených ľudí medzi plne zaočkovaní dramaticky rastie a zaočkovaní sa stávajú hlavným zdrojom prenosu vírusu… Lancet ďalej tvrdí, že stigmatizácia nezaočkovaných je hlboký omyl!

Páči sa:

https://www.thelancet.com/action/showPdf?pii=S0140-6736(21)02243-1

Ja len, že oddnes vďaka našim pfizeristickým fanatikom vo vláde môžu zaočkovaní ľudia labzovať po obchodoch bez testu – lebo Lancet napísal, že prenášajú vírus, tak to treba poriadne osláviť, bravó!

A z nás nezaočkovaných urobili podľudí, aj keď sa poctivo testujeme – už nám dokonca idú zakázať voliť, zbavia nás zdravotnej starostlivosti a zrejme na nás okrem domáceho väzenia navalia aj likvidačné pokuty. Vakcinacisti v praxi.

Druhá vedecká štúdia, na ktorú ma upozornil doktor Lakota, sa týka Montagnierovej tézy, že kvôli očkovaniu na Covid vznikajú nové nebezpečné mutácie. A teda celá tá ich očkovacia maškaráda iba predlžuje pandémiu.

To je tá téza, ktorá liberálnu kaviareň rozzúrila do nepríčetnosti a rôzni koprdovia si vynútili zmazanie môjho videa. A odvtedy ich prefackáva jedna štúdia za druhou.

Autori štúdie sú renomovaní čínski vedci, pôsobiaci v USA. Ich výskum odhalil, že „výskyt a frekvencia mutácií, ktoré sú odolné voči vakcínam, silno koreluje s tým, aká je miera zaočkovania v Európe a Amerike“. Tomuto sa hovorí – šach-mat.

Jasne tým dokázali, že očkovanie môže spôsobovať vznik nových nebezpečnejších mutácií, a teda presne to, za čo mi zamestnanci americkej korporácie vymazali video. Epické.

Páči sa:

https://pubs.acs.org/doi/10.1021/acs.jpclett.1c03380

Všetky tie ich vládne lži a hoaxy o očkovaní im padajú na hlavu. Od rána do večera počúvam zaočkovaných ľudí, ako sa sťažujú, že majú zvýšený tlak, srdcové problémy a iné zdravotné komplikácie. Rúca sa im to – celej tej pfizeristickej mafii.

A áno, v tejto chvíli vytiahnuť na Ľuboša Blahu, za to, že hovorí pravdu, taký kaliber, ako je zážitkový pedagóg Koprda, tomu sa hovorí gól do vlastnej bránky.

VIDEO: Svedectvo českých zdravotných sestier z JIS o nehoráznostiach, ktoré sa na covidových oddeleniach dejú

 

Súvisiace články

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info

Cookies